Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Joanna Winiarska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Po czwartkowej sesji Rady Miasta, na której prezydent Kielc Bogdan Wenta nie otrzymał wotum zaufania nastąpił oficjalny rozłam w jego klubie radnych.

Radna Rady Miasta Kielce Joanna Winiarska odchodzi z Platformy Obywatelskiej. Zadeklarowała jednak, że chce nadal "pracować dla swoich wyborców".

Mamy spotkały się na pikniku

wtorek, 10 lipca 2018 14:20

Kilkaset mam z dziećmi i osobami towarzyszącymi wzięło udział w Pikniku Kieleckich Mam, który odbył się dzisiaj w Pałacyku Tomasza Zielińskiego w Kielcach. Uczestniczki mogły porozmawiać i zrelaksować się, a ich pociechy wziąć udział w zajęciach tanecznych i plastycznych.

Promowali zdrowie

sobota, 22 października 2016 14:03

Sport to zdrowie – z teorii na praktykę to znane porzekadło przenieśli uczestnicy Festiwalu Aktywności Senioralnej „Seniorgedon”, którzy wzięli udział między innymi w marszu z kijkami Nordic Walking.

Dariusz Kozak został nowym przewodniczącym kieleckiej Rady Miasta. Zastąpił on na tym stanowisku Joannę Winiarską. Odwołani zostali również wiceprzewodniczący Dawid Kędziora oraz Krzysztof Adamczyk. Sesja od samego początku przebiegała w gorącej atmosferze, a część radych wyszło z sali przed zakończeniem obrad.