Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Baza Zbożowa

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


XVIII Przegląd Teatrów Alternatywnych w Kielcach

poniedziałek, 29 października 2018 14:32

Dziewięć spektakli z różnych miast Polski będzie można obejrzeć podczas XVIII Przeglądu Teatrów Alternatywnych, który odbędzie się od 2 do 4 listopada w kieleckiej Bazie Zbożowej. Wydarzenie uzupełni kilka imprez towarzyszących. Organizatorem przeglądu jest Stowarzyszenie Artystyczne "Ecce Homo".

Rusza kielecki przegląd teatrów alternatywnych

czwartek, 09 listopada 2017 10:28

17. Przegląd Teatrów Alternatywnych rozpocznie się w ten piątek 10 listopada. Kilkudniową imprezę kulturalną od lat organizuje Teatr Ecce Homo. W tym roku zobaczymy kilka spektakli i nie tylko. Pierwszy wieczór będzie pełen wrażeń.

Powstał komiks na podstawie utworu Lema

piątek, 02 czerwca 2017 15:24

Kielczanie stworzyli komiks na podstawie opowieści pt. „Wyprawa pierwsza, czyli Pułapka Gargancjana” z cyklu „Cyberiada” Stanisława Lema. To pierwsza w kraju rysunkowa interpretacja utworu znanego i lubianego pisarza. Dzieło kojarzone również z „Bajkami robotów” mówi o tym, że wykorzystując inteligencję jesteśmy w stanie przezwyciężyć złe instynkty. Ilustracje do komiksu stworzył rysownik Tomasz Łukaszczyk. Natomiast scenariuszem zajął się Paweł Chmielewski ze Stowarzyszenia Twórczego „Zenit”.

Zameldowali się w Bazie Zbożowej

piątek, 02 czerwca 2017 12:34

Prasowanie, układanie, malowanie i czesanie… W Bazie Zbożowej trwają przygotowania do półfinałowego pokazu w ramach 19. międzynarodowego konkursu dla projektantów mody OFF Fashion. Dziś o godzinie 18 rozpocznie się walka o przepustkę do ostatniej rundy. W hali Bazy Zbożowej w Kielcach prezentowanych będzie 113 projektów awangardowego ubioru.

Punkt kulminacyjny tegorocznego konkursu dla projektantów mody OFF Fashion coraz bliżej. W ten piątek w Bazie Zbożowej odbędą się półfinałowe pokazy. Dzień później publiczności i jurorom zaprezentują się finaliści. W sobotni wieczór poznamy także zwycięzców 19. edycji imprezy Kieleckiego Centrum Kultury.

Festiwal Teatru Niemego zintegruje społeczność

czwartek, 17 listopada 2016 16:45

Niepełnosprawni mogą być pełnoprawnymi uczestnikami życia kulturalnego – o tym przekonuje Fundacja Studio TM, która pod koniec listopada organizuje Festiwal Teatru Niemego. - Chcemy pokazać, że niepełnosprawność nie jest wyrokiem skazującym na izolację, pustkę lub samotność – informują organizatorzy. 

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna