Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: pijany kierowca

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Od wczoraj do dzisiejszego ranka, policjanci na terenie całego województwa świętokrzyskiego prowadzili wzmożone działania pn. „Alkohol i Narkotyki. Podczas akcji mundurowi przeprowadzili 951 kontroli stanu trzeźwości oraz ujawnili 24 nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawiania wolności oraz kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.  

Weekendowe zatrzymania piratów w Kielcach

poniedziałek, 05 marca 2018 14:19

Przed sądem odpowiedzą za swoje zachowanie na drodze trzej mężczyźni, którzy trafili w miniony weekend w ręce kieleckich policjantów. 29 i 35-latek spowodowali kolizje drogowe, będąc w stanie nietrzeźwości. Z kolei 19- latek bez uprawnień urządził sobie rajd ulicami miasta, popełniając liczne wykroczenia i nie zatrzymując się do kontroli.

Na jednej z ulic kierowca zauważył jadącego całą szerokością jezdni osobowego peugeota, który najechał na krawężnik. Na jednym z parkingów mężczyzna zatrzymał 47- letnią kobietę, gdy wysiadała z samochodu i powiadomił o wszystkim mundurowych. Kierująca miała blisko 3 promile w organizmie i za to przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

Pijany w ciężarówce

poniedziałek, 05 lutego 2018 11:50

Jędrzejowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mieszkańca Radomia, który na krajowej siódemce prowadził ciężarówkę. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 

Po ponad 2 miesiącach od zdarzenia kielecka policja poszukuje świadków wypadku przy ulicy Grunwaldzkiej, w wyniku którego życie straciła 1 osoba. W mediach społecznościowych pojawiają się spekulacje co do powodów takiego stanu rzeczy. Policja rozwiewa wątpliwości.

Policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali wczoraj 65 –latka, który kierował osobowym volkswagenem pod wpływem alkoholu. Mężczyzna, mając 1,2 promila alkoholu w organizmie, przewoził w swoim aucie rodzinę. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna