Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: program

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na 27. Świętokrzyskie Dni Muzyki, które będą odbywać się od 3 do 12 kwietnia. W programie znajdą się znakomite utwory w wykonaniu artystów z kraju i zagranicy.

Ponad 30 organizacji pozarządowych z województwa świętokrzyskiego wzięło udział w spotkaniu dotyczącym programu "Partnerstwo z niepełnosprawnościami", które odbyło się w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach. Organizatorem wydarzenia był oddział świętokrzyski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zmiany w nowym roku szkolnym

piątek, 31 sierpnia 2018 16:22

Podwyżki i oceny nauczycieli, uczestnictwo uczniów z orzeczeniem o niepełnosprawności w zajęciach w szkole, EM legitymacje to tylko niektóre zmiany jakie szykuje Ministerstwo Edukacji w rozpoczynającym się lada dzień roku szkolnym 2018/2019. W poniedziałek do świętokrzyskich szkół wróci ponad 190 tysięcy uczniów.

 

Wsparcie osób niepełnosprawnych i ich rodzin było tematem spotkania, które odbyło się dzisiaj w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kielcach. Funkcjonowanie w społeczeństwie i poprawę ich aktywności ma zapewnić program "Dostępność Plus" realizowany od tego roku przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

 

Kielce w czołówce

środa, 22 czerwca 2016 10:15

- Kielce znajdują się w czołówce miast, w których zrealizowano najwięcej świadczeń w ramach programu Rodzina 500 plus. Dotychczas, a jest to około połowa przysługujących świadczeń, wypłacono za trzy miesiące 17 milionów złotych. Nadal nie złożyło wniosków 2500 osób - szacuje Marek Scelina dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.

„Rodzina 500 plus”

piątek, 17 czerwca 2016 10:26

Województwo Świętokrzyskie jest na pierwszym miejscu w Polsce, pod względem decyzji wydanych w programie „Rodzina 500 plus”. W ciągu dwóch miesięcy wydano ich 77 procent w stosunku do złożonych wniosków - mówi Agata Wojtyszek wojewoda świętokrzyski.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna