STARCOM MULTI (7)
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Targi Kielce
online button
online button

Ostatni weekend czerwca oznacza rozpoczęcie wakacji, ale nie tylko. To także wielka uczta dla graczy i miłosników gier, a wszystko to za sprawą odbywającego się w Tragach Kiece konwentu gier i rozrywki GameOn.

Targi GameON przed nami

środa, 20 czerwca 2018 09:44

Finał polskiej ligi e-sportowej, turnieje, ale również wielu wystawców związanych z branżą gier komputerowych – tak będzie wyglądała kolejna edycja targów GameON, które rozpoczną się już 23 czerwca.

Pierwszy maraton programistyczny Hackathon odbywa się w Kielcach. W wydarzeniu uczestniczy blisko 170 zawodników podzielonych na grupy. W ciągu czterdziestu godzin mają oni stworzyć  aplikacje, które będą przydatne mieszkańcom miasta.

SACROEXPO rozpoczęte

poniedziałek, 11 czerwca 2018 11:33

Na Targach Kielce rozpoczęła się XIX Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów, czyli SACROEXPO. 280 wystawców z 11 krajów przedstawi  swoje oferty zwiedzającym.  Gospodarzem wydarzenia jest ks. Bp Jan Piotrowski, biskup kielecki.

Targi Plastpol rozpoczęte

wtorek, 22 maja 2018 13:38

Symulator F16, druk 3D czy konkurs wiedzy o tworzywach sztucznych – takie atrakcje czekają na uczestników targów Plastpol organizowanych w Kielcach. W Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy bierze udział 812 firm z 4 kontynentów.

Debatowali o drogach

środa, 09 maja 2018 10:26

Podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA odbyła się debata „Polska droga do dobrobytu” z udziałem wiceministra infrastruktury Marka Chodkiewicza. Uczestnicy dyskutowali o stanie polskich dróg i firm drogowych.

Strona 1 z 21

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna