Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Teatr im Stefana Żeromskiego

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Niedługo Dzień Teatru Publicznego

wtorek, 23 kwietnia 2019 11:23

Tylko 3,5 złotego będą kosztować bilety na spektakl „Widnokrąg” na podstawie powieści Wiesława Myśliwskiego w adaptacji Radosława Paczochy i reżyserii Michała Kotańskiego, który będzie można obejrzeć 22 maja w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. W taki sposób scena kielecka włączy się w świętowanie Dnia Teatru Publicznego.

„Widnokrąg” zrealizowany na podstawie powieści Wiesława Myśliwskiego w adaptacji Radosława Paczochy i w reżyserii Michała Kotańskiego został zakwalifikowany do 14. edycji Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port Gdyni. Spektakl będzie zaprezentowany w strefie konkursowej 25 maja.

"Bem" powraca na scenę kieleckiego Teatru

środa, 03 kwietnia 2019 14:09

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zaprasza na pokazy "Bema! Powrót człowieka-armaty", które odbędą się od 5 do 7 kwietnia. Musical jest koprodukcją kieleckiego Teatru z warszawskim, muzycznym Teatrem Syrena oraz grupą kabaretową "Pożar w burdelu".

W środę Międzynarodowy Dzień Teatru

poniedziałek, 25 marca 2019 13:42

Z okazji obchodzonego w najbliższą środę Międzynarodowego Dnia Teatru kielecki Teatr im. Stefana Żeromskiego zaprasza na spektakl „Pinokio" Carlo Collodiego w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego.

Spotkanie z Zytą Trych w Teatrze

środa, 20 marca 2019 10:19

Zyta Trych kielecka poetka i prezes Towarzystwa Sztuk Pięknych w Kielcach będzie gościem spotkania, które odbędzie się dziś w Teatrze imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach.

Wiosenne promocje w Teatrze

środa, 20 marca 2019 10:06

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zaprasza na sztukę "≈[prawie równo]" w reżyserii Uny Thorleifsdottir. Widzowie mogą skorzystać z licznych wiosennych promocji i zakupu biletów z bonusami.

Strona 1 z 27

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna