Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: poseł

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W sprawie szpitala w Opatowie

czwartek, 04 sierpnia 2016 15:25

Poseł PiS Anna Krupka interweniowała w sprawie nieprawidłowości w szpitalu powiatowym w Opatowie. Teraz biuro otrzymało odpowiedź od Dyrekcji Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Kielcach.

Ciąg dalszy sprawy z Wyszynkiem

środa, 13 lipca 2016 15:04

Prokuratura Rejonowa Kielce-Wschód odpowiedziała na pismo z interwencją poselską dotyczącą nieprawidłowości w restauracji „Wyszynk z szynką”. Na sprawę na wniosek poseł Anny Krupki zareagował również kielecki Urząd Skarbowy.

Krzysztof Lipiec, przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w regionie dementuje plotki jakoby powiat włoszczowski miał zostać odłączony od Świętokrzyskiego i wcielony do mającego powstać województwa częstochowskiego. – To perfidna manipulacja ze strony odchodzącej partii władzy. Powiat włoszczowski był, jest i będzie w województwie świętokrzyskim – powiedział w rozmowie z Radiem eM poseł Lipiec.

- W gminie Zagnańsk powstaną warszaty terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych. Już pod koniec grudnia. Nadal będę chciała lobbować na rzecz najsłabszych grup społecznych na rynku - mówiła w rozmowie z Radiem Plus poseł Renata Janik (PO). Świętokrzyska parlamantarzystka jest od 2 miesięcy członkiem 3 komisji sejmowych - gospodarki, sprawiedliwości i praw człowieka, nadzwyczajnej ds.  zmian kodyfikacyjnych.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna