Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: taniec

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Warsztaty w Kieleckim Teatrze Tańca

czwartek, 31 stycznia 2019 15:47

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na trzydniowe warsztaty taneczne. Zajęcia będą odbywać się od 22 do 24 lutego.

Charytatywny Maraton Tańca

sobota, 26 stycznia 2019 15:31

Już 26 stycznia w Hali Sportowej przy ulicy Żytniej odbędzie się Maraton Tańca, podczas którego na uczestników czekają trzy godziny szalonej Zumby i sensualnego Salsation.

Prawie trzy tysiące tancerzy z 35 krajów świata, w tym prawie 400 z samej Polski bierze udział w Mistrzostwa Świata IDO Hip Hop Break Dance i Electric Boogie, które odbywają się od wtorku w Hali Legionów w Kielcach. Uczestników wspiera około tysiąca osób towarzyszących, a ich zmagania obejrzało kilkanaście tysięcy widzów.

 

Na zajęcia w sekcjach tanecznej, plastycznej i wokalno-muzycznej zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych Dom Kultury "Zameczek". Właśnie rozpoczął się nowy sezon artystyczny.

Znany tancerz Żora Korolyov otworzy w Kielcach własną Akademię, w której będzie można uczyć się śpiewu, tańca, aktorstwa i akrobatyki. Działalność instytucji zostanie zainaugurowana 24 sierpnia podczas zakończenia wakacji w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

 

W KCK "usłyszymy" taniec

wtorek, 31 lipca 2018 12:36

Różne formy stepowania zostaną zaprezentowane podczas widowiska "Usłyszeć taniec", które będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę w plenerze przed Kieleckim Centrum Kultury. Impreza odbędzie się w ramach cyklu "Tarasy Sztuki", który potrwa do końca wakacji.

 

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna