Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Jan Piotrowski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Słowo biskupa na Wielki Post

piątek, 03 marca 2017 13:12

„Wielki Post jest nie tylko czasem myślenia o sobie, ale jest to czas przemiany i nawrócenia z innymi i dla innych, w myśl prorockiej zachęty, że nawet grzechy jaskrawe jak szkarłat nad  śnieg wybieleją, dzięki łasce miłosierdzia” – czytamy w słowach skierowanych do wiernych przez ordynariusza diecezji kieleckiej ks. biskupa Jana Piotrowskiego na Wielki Post. Biskup Kielecki zwraca uwagę również na potrzebę i obowiązek głoszenia Ewangelii.

- „Wychowujmy się wzajemnie w duchu patriotyzmu. A tym, którzy tego nie chcą powiedzmy z odwagą, że nie kochają Polski” – mówił w Święto Niepodległości Biskup Kielecki Jan Piotrowski.

Noc pamięci o świętych

poniedziałek, 31 października 2016 20:29

- Trzeba się cieszyć z nowej tradycji wpisującej się w przestrzeń życia Kościoła kieleckiego – powiedział ksiądz biskup Jan Piotrowski odnosząc się do Nocy Świętych. Ordynariusz kielecki przewodniczył uroczystościom organizowanym w parafii Ducha Świętego w Kielcach.

Siostry józefitki w Kielcach

wtorek, 18 października 2016 19:35

Zakonnice ze  Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa rozpoczęły posługę w parafii Bożego Miłosierdzia na kieleckim Czarnowie. Ksiądz biskup Jan Piotrowski , ordynariusz diecezji kieleckiej erygował ich dom zakonny.

Uczciliśmy rocznicę poświęcenia Katedry

poniedziałek, 26 września 2016 13:48

- Chcemy dziękować Bogu za żywy kościół i pokolenia wiernych, którzy się tu modlili – mówił ksiądz biskup Jan Piotrowski w czasie Mszy świętej z okazji rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach i Dnia Kanoników Kapituły Katedralnej.

Tłum wiernych na Świętym Krzyżu

sobota, 24 września 2016 16:48

Ponad 5 tysięcy pątników dotarło na Święty Krzyż w XVII Świętokrzyskim Rajdzie Pielgrzymkowym i IV Pielgrzymce Rowerowej. Na miejscu wierni modlili się pod przewodnictwem biskupów diecezji kieleckiej i radomskiej.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna