Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: MOSiR Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Korona Kielce późną jesienią będzie mogła trenować na podgrzewanej murawie. To wszystko za sprawą modernizacji nawierzchni, która od kilku dni prowadzona jest na boisku przy ulicy Kusocińskiego. Prace są bardzo zaawansowane. Pod murawą zostały rozprowadzone blisko 33 kilometry kabli grzewczych.  

Kielce w sierpniu będą gospodarzem młodzieżowych mistrzostw świata w piłce ręcznej kobiet do lat 18. Główną areną imprezy będzie Hala Legionów, gdzie już trwają prace modernizacyjne. Zmiany czekają również obiekt przy ul. Krakowskiej, który będzie stanowił zaplecze treningowe.

Pojadą na rolkach w duchu niepodległości

piątek, 22 czerwca 2018 10:53

W najbliższy weekend, z okazji Święta Kielc, na mieszkańców miasta czeka szereg atrakcji. Z ciekawą inicjatywą wychodzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który w sobotę organizuje „Nocy Przejazd na Rolkach w Duchu Niepodległości”.

Atrakcje na basenie

wtorek, 13 lutego 2018 09:00

Podobnie jak w poprzednich latach dzieci i młodzież, podczas ferii zimowych, mogą korzystać z atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. Uczniowie, którzy nie ukończyli osiemnastego roku życia, za okazaniem legitymacji szkolnej w określonych godzinach, mogą wejść za darmo na pięć basenów. Dodatkowo MOSiR przygotował darmową naukę pływania, ale na nią obowiązują zapisy.

Po raz piętnasty sportowcy i przyjaciele sportu wzięli udział w spotkaniu opłatkowym, które odbyło się w Hali Sportowej MOSiR-u przy ul. Żytniej. Uroczystość podobnie jak w poprzednich latach zgromadziła całą sportową społeczność Kielc, tradycyjnie przewodził jej ksiądz biskup Marian Florczyk - Delegat Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Sportowców.

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia drugiej pod względem ważności imprezy organizowanej przez UEFA, czyli młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21. Jednym z sześciu miast organizatorów imprezy są Kielce. W związku z turniejem małe utrudnienia będą czekać mieszkańców miasta. W piątek 9 czerwca zostanie zamknięty asfaltowy parking obok Kolporter Areny, znajdujący się od strony Alei Legionów.

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna