Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Dzień Kobiet

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Premiera sztuki na Dzień Kobiet

piątek, 08 marca 2019 13:03

Premierę sztuki „Olśnienie” na podstawie komedii Nikołaja Kolady, Baba Chanel będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę w Szkole Podstawowej w Woli Jachowej. Spektakl zostanie wystawiony przez nowopowstałą grupę teatralną „Scena Górna” w ramach obchodów Gminnego Dnia Kobiet.

Panowie dla Pań - pod takim hasłem w najbliższy piątek w Instytucie Dizajnu w Kielcach odbędą się warsztaty ceramiczne z cyklu "Prosto z pieca". Inspiracją do przeprowadzenia zajęć jest przypadający 8 marca Dzień Kobiet.

Dzień Kobiet w skansenie

poniedziałek, 05 marca 2018 11:17

Spotkanie poświęcone higienie i dbałości o urodę w dawnych czasach to propozycja Muzeum Wsi Kieleckiej na Dzień Kobiet. Odbędzie się ono o godzinie 10.30 w spichlerzu ze Złotej na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni a poprowadzi je dr Małgorzata Imiołek. Badacz opowie o kanonach piękna obowiązujących na dawnej wsi, o kosmetykach i sposobach jakie stosowały panie, by przybliżyć się do ideału.

Drogówka z kwiatami dla Pań

środa, 08 marca 2017 13:42

Z okazji dnia kobiet funkcjonariusze kazimierskiej drogówki przeprowadzili oryginalną akcję adresowaną do Pań.  Jak informuje biuro prasowe KWP w Kielcach funkcjonariusze nagradzali Panie za wzorowe stosowanie się do przepisów ruchu drogowego wręczając kwiaty i elementy odblaskowe.

Radio znów w drodze do słuchaczy, choć dziś, bardziej do słuchaczek, które odpowiedziały na nasze zaproszenie i wypełniły formularz na stronie. Ruszamy! Mamy pyszne babeczki i relaks w SPA...

Konkurs

poniedziałek, 27 lutego 2017 14:01

8marca plakat2

Drogie Panie, wasze Święto zbliża się wielkimi krokami! To okazja, aby się pobawić na radiowej antenie i… trochę poznać. Napiszcie, dlaczego dobrze jest „być kobietą” oraz dlaczego... fajne z Was babeczki? J Pomóżcie mężczyznom zrozumieć Wasz wspaniały świat! Wiemy, że nie ma w życiu nic za darmo, dlatego w zamian za przekazane wskazówki oferujemy prezenty: pyszne babeczki (dla fajnych babeczek!) oraz niezapomniane chwile relaksu w SPA. Wypełnijcie poniższy formularz i przyłączajcie się do naszej zabawy. Finał na antenie Radia eM Kielce już 8 marca!  Nagrody dostarczymy osobiście do Waszych biur, domów, szkół, przedszkoli - gdziekolwiek na świecie! :-)

 

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna