Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Anna Krupka

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Ministerstwo Sportu i Turystyki inwestuje w infrastrukturę sportową i sport powszechny duże kwoty. - Ministerstwo działa w oparciu o dobrze sformułowane programy, których różne jednostki samorządu terytorialnego i stowarzyszenia mogą ubiegać się o dofinansowania na budowę infrastruktury sportowej, ale również w ramach aktywizacji sportowej dzieci, młodzieży i osób starszych. W 2019 roku udało się utrzymać rekordowy budżet Ministerstwa Sportu i Turystyki na infrastrukturę sportową i było to ponad 516 milionów złotych oraz rekordowe nakłady na sport powszechny w wysokości 226 milionów złotych - powiedziała poseł Anna Krupka, wiceminister Sportu i Turystyki w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Służba zdrowia jest priorytetem

poniedziałek, 12 lutego 2018 09:22

Pod koniec ubiegłego tygodnia minister zdrowia Łukasz Szumowski podpisał porozumienie z lekarzami rezydentami. - To bardzo ważne i cieszę się, że do tego doszło. Premier Morawiecki mówił w swoim expose, że służba zdrowia będzie dla niego priorytetem i rzeczywiście tak jest. Jednym z założeń porozumienia jest to że szybciej dojdziemy do stanu, w którym 6 proc. PKB będzie przeznaczane właśnie na służbę zdrowia - powiedziała w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat posłanka Anna Krupka z Prawa i Sprawiedliwości.

Anna Krupka: Zabiegamy o port lotniczy w Obicach

poniedziałek, 21 listopada 2016 09:59

Starania o ulokowanie centralnego portu lotniczego w Obicach, rozszerzenie Starachowickiej Strefy Ekonomicznej o Staszów, czy wspieranie lokalnego przemysłu – takie przedsięwzięcia na rzecz regionu realizują świętokrzyscy posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Więcej w audycji Prawdę Mówiąc, której gościem była posłanka Anna Krupka z PiS.

Krupka: zabiegamy o lotnisko w Obicach

poniedziałek, 24 października 2016 11:27

Poseł PiS Anna Krupka nie wyklucza, że będzie pełnomocnikiem PiS w regionie świętokrzyskim odpowiedzialnym za przygotowanie do wyborów samorządowych w 2018 roku. - Jest możliwy taki scenariusz, ale o tym ostatecznie zdecyduje Jarosław Kaczyński - powiedziała w Radiu eM Kielce  Anna Krupka. 

Sprawa jadłodajni powędrowała do prokuratury

poniedziałek, 06 czerwca 2016 14:55

Poseł Anna Krupka wnioskuje w prokuraturze o wyjaśnienie sprawy jadłodajni „Wyszynk z Szynką”. Chodzi o dawnego „Bartosza” przy ul. Głowackiego, gdzie Magda Gessler przeprowadziła „Kuchenne Rewolucje”. Według posłanki, informacje zawarte w programie telewizyjnym i publikacjach prasowych lokalnych mediów, sugerują, że w lokalu mogło dochodzić między innymi do naruszeń praw pracowniczych, a do sporządzania dań używane były nieświeże produkty.

„Rząd PO-PSL zmarnotrawił 340 mld zł”

poniedziałek, 16 maja 2016 10:53

Ostatnie posiedzenie Sejmu było dość burzliwe. – Bilans zamknięcia rządów PO-PSL był potrzebny. Informacji jest bardzo wiele, bardzo wiele zaniedbań. Trzeba było dokonać drobiazgowego przeglądu - mówi Anna Krupka poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna