Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Tydzień Kultury Języka

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Rozpoczął się XXVII Tydzień Kultury Języka

poniedziałek, 11 marca 2019 13:40

Rozpoczął się XXVII Tydzień Kultury Języka w województwie świętokrzyskim. Tegoroczne święto obchodzone jest pod hasłem "Wolność i niepodległość języka to wolność i niepodległość umysłu". Na uczestników czeka wiele ciekawych wydarzeń.

Święto języka w "Kubusiu"

piątek, 08 marca 2019 12:32

Bezpłatne warsztaty z etykiety językowej pn. „Magiczne słowa” proponuje swoim widzom Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach w ramach obchodów XXVII Tygodnia Kultury Języka w województwie świętokrzyskim. Organizatorem święta jest Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Pod hasłem "Wolność i niepodległość języka to wolność i niepodległość umysłu" będzie obchodzony tegoroczny XXVII Tydzień Kultury Języka w województwie świętokrzyskim. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy poniedziałek.

Rozpoczął się Tydzień Kultury Języka

poniedziałek, 05 marca 2018 16:46

Konkursy krasomówcze, spotkania z językoznawcami i warsztaty artystyczne – między innymi takie atrakcje atrakcje przygotowane zostały w ramach rozpoczętego właśnie 26. Tygodnia Kultury Języka Polskiego. Tegoroczna seria imprez kulturalnych odbywa się pod hasłem „Oracja i czytelnictwo zawsze w modzie”.

Tydzień z oracją i czytelnictwem

środa, 28 lutego 2018 16:46

Konkursy ortograficzne, spotkania z artystami, zabawy słowem – takie atrakcje czekają na nas w ramach 26. Tygodnia Kultury Języka. Szereg imprez rozpocznie się w przyszły poniedziałek 5 marca. Motywem przewodnim jest hasło „Oracja i czytelnictwo zawsze w modzie”. Odnosi się ono do nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego, która kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności pięknego posługiwania się mową i jasnego wyrażania myśli.

W poniedziałek 13 marca rozpoczyna się 25. Tydzień Kultury Języka, które organizuje Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. W tym roku serii różnych spotkań przyświeca hasło „Kto czyta, błądzi mądrze i z refleksją. Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży”.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna