Robert Majchrzyk
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: kielce

Dujszebajew po badaniach

poniedziałek, 23 kwietnia 2018 15:27

Alex Dujszebajew, który po sobotnim meczu z Paris Saint Germain trafił do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu, przeszedł szczegółowe badania. Na szczęście nie wykazały one poważniejszego urazu i istnieje duża szansa, że 26-latek wystąpi w rewanżu.

Dujszebajew w „7” kolejki

niedziela, 22 kwietnia 2018 10:29

Najjaśniejszym punktem PGE VIVE w przegranym spotkaniu z Paris Saint Germain był Alex Dujszebajew. Prawy rozgrywający często brał ciężar gry w ataku na swoje barki. To zostało dostrzeżone przed ekspertów EHF, którzy wybrali go do najlepszej „siódemki” pierwszych spotkań ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Milion złotych chcą  przeznaczyć  władze Kielc na modernizację sieci wodociągowych lub położenie nowych w ogródkach działkowych na terenie miasta. - Ja cenię to, że są ogródki działkowe  w Kielcach. To są płuca miasta. Są one cenne dla środowiska, ale i ludzi - powiedział prezydent Kielc Wojciech Lubawski. Więcej na ten oraz inne  tematy  w porannej audycji "Prawdę mówiąc"  Katarzyny Bernat.

Servaas: z sędziami się nie wygra

niedziela, 22 kwietnia 2018 01:49

Po zakończeniu meczu między PGE VIVE a Paris Saint Germain, który kielczanie przegrali 28:34, bardzo niezadowolony z pracy sędziów był prezes mistrzów Polski, Bertus Servaas. - Myślę, że pierwsze dziesięć minut graliśmy bardzo dobrze. Wtedy główne role zaczęli odgrywać sędziowie. Straciliśmy głowy i graliśmy bardzo słabo do przerwy - mówił sternik kieleckiego klubu.

Bielecki: pierwsza połowa była fatalna

niedziela, 22 kwietnia 2018 00:02

Szczypiorniści PGE VIVE w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Ligi Mistrzów przegrali w Hali Legionów z Paris Saint Germain 28:34. - Tak, jak widać, mecz nie ułożył się po naszej myśli. Pierwsza połowa fatalna, w drugiej podnieśliśmy się, ale na Paryż to było za mało - mówił rozgrywający kieleckiej drużyny, Karol Bielecki.

Wielki cios dla PGE VIVE. Kielczanie najprawdopodobniej do końca sezonu będą musieli sobie radzić bez Krzysztofa Lijewskiego. Prawy rozgrywający na ostatnim treningu przed meczem z Paris Saint Germain nabawił się urazu żeber.