Dąbrowa 750x200

Na antenie: Twoje Ulubione Wakacje
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: kielce

Na antenie: Twoje Ulubione Wakacje
online button
online button

Jurecki: nowi zawodnicy są chętni do ciężkiej pracy

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 10:28

Za szczypiornistami PGE VIVE dwa tygodnie przygotowań do nowego sezonu. - Podczas biegania jest trudno. W hali czasami dmucha klimatyzacja. Takie są jednak uroki okresu przygotowawczego. Cierpimy jak w każdym roku. Trzeba przerzucić trochę żelastwa, przebiec te kilometry, ale każdy z nas wie po co to wszystko jest robione - mówi kapitan kieleckiej drużyny, Michał Jurecki.

Mariusz Jurkiewicz, który podczas przerwy wakacyjnej doznał urazu palca lewej dłoni, do treningów z PGE VIVE Kielce wróci dopiero pod koniec sierpnia. Rozgrywający do tego czasu pozostanie w Gdańsku, gdzie przechodzi rehabilitację.

Za szczypiornistami PGE VIVE Kielce dwa tygodnie przygotowań do nowego sezonu. - Jestem bardzo zadowolony z chłopaków. W tym roku wcześnie zaczęliśmy zajęcia z piłkami. Jest bardzo gorąco, ale wszyscy mocno pracują. Widać, że jest u nich bardzo dużo głodu gry - mówi trener kieleckiej drużyny, Tałant Dujszebajew. 

Uładzisłau Kulesz wreszcie dołączył do PGE VIVE Kielce. Rosły lewy rozgrywający w środę odbył pierwszy trening z nową drużyną.  

Kosakiewicz w "11" kolejki

wtorek, 07 sierpnia 2018 12:40

Łukasz Kosakiewicz z Korony Kielce został wybrany do najlepszej "jedenastki" 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy. 28-latek miał duży wkład w ubiegłotygodniowe zwycięstwo "żółto-czerwonych" nad Wisłą Płock. Popularny "Kosa" pierwszą połowę zagrał na lewej obronie, po przerwie biegał po prawym skrzydle. To właśnie z tej pozycji już w doliczonym czasie gry zaliczył asystę przy golu Ivana Jukicia.

Mundial czas zacząć

poniedziałek, 06 sierpnia 2018 20:15

Dwanaście dni, dwadzieścia cztery drużyny, dziewięćdziesiąt dwa spotkania. To będzie kolejne, duże sportowe wydarzenie w Kielcach. We wtorek startują mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet do lat 18.

Strona 1 z 215

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna