STARCOM MULTI (7)
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: kielce
online button
online button

Europejska Federacja Piłki Ręcznej ogłosiła skład Ligi Mistrzów na sezon 2018/2019. PGE VIVE, podobnie jak w poprzednich latach, zagra w grupach A/B. Wicemistrz Polski, Orlen Wisła Płock będzie rywalizować w słabszych grupach C/D.

Dominika Więckowska z Korony Handball była najskuteczniejszą zawodniczką młodzieżowej reprezentacji Polski w wyjazdowych sparingach z Rumunią. W towarzyskich potyczkach zaprezentowała się również skrzydłowa kieleckiego klubu, Wiktoria Gliwińska.

Kiełb trafi do GKS-u Katowice?

poniedziałek, 18 czerwca 2018 13:22

Jacek Kiełb, który po 30 czerwca będzie wolnym zawodnikiem, swoją karierę może kontynuować w pierwszoligowym GKSie Katowice. Taką informację przekazał tamtejszy „Sport”.

Sokół: przyjechałem tu po to, aby grać

poniedziałek, 18 czerwca 2018 11:38

Paweł Sokół po dwuletnim pobycie w młodzieżowych drużynach Manchesteru City wrócił do Korony Kielce. 18-letni golkiper na początku przygotowań do nowego sezonu przyznał, że jego celem jest walka o miejsce w podstawowym składzie „żółto-czerwonych”. - Przyjechałem tu po to, aby grać - zaznacza wychowanek Rzemieślnika Pilzno.

Maciej Górski ponownie będzie grał w Koronie Kielce. 28-latek podpisał roczny kontrakt, który zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podpisy pod nowymi umowami złożyli Ken Kallaste i Elia Soriano.

- Podobnie jak w poprzednim sezonie, krok po kroku chcemy budować dobrą drużynę. Mam nadzieję, że będą omijały nas kontuzję i wszyscy będą mogli pojechać na obóz. Pracy nie zabraknie, ale nikt po treningach nie umrze - powiedział w pierwszym dniu przygotowań do nowych rozgrywek Gino Lettieri, trener Korony Kielce.

Strona 1 z 202

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna