Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Prawdę mówiąc

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Reforma wymiaru sprawiedliwości trwa. Obejmuje ona również przepisy dotyczących lichwy i pożyczek udzielanych przez instytucje finansowe inne niż banki.

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz odwiedził Święty Krzyż. Podczas swojej wizyty zapowiedział, że to miejsce ma być ważne dla Wojska Polskiego. – To bardzo ważna wiadomość dla naszego regionu. Jak bowiem zapowiedział Pan minister, Święty Krzyż stanie się duchową stolicą Wojska Polskiego – przypomniała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek w  audycji „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat.

Tydzień rozmów o Katyniu

czwartek, 20 kwietnia 2017 16:46

Przez kilka dni historycy i funkcjonariusze służb mundurowych będą omawiali zbrodnię z kwietnia 1940 roku. W ten poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Katyński, który organizowany jest z inicjatywy kieleckiej delegatury Instytutu Pamięci Narodowej. W serię spotkań włączają się takie instytucje jak Muzeum Katyńskie, Komenda Główna Policji czy Służba Więzienna.

Kielczanie wspierają misje

wtorek, 28 marca 2017 13:24

Kielczanie chętnie wspierają misje. Dzięki ich hojności i ofiarowanym pieniądzom pomoc otrzymała Gabrysia z Kamerunu. Zebrane podczas prowadzonych w diecezji kieleckiej akcji fundusze przekazane zostały również na budowę studni w Czadzie. Ale na tym nie koniec: pomagać możemy w dalszym ciągu. A w jaki sposób? O tym w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Dziś w Kościele wspominamy św. Cecylię

wtorek, 22 listopada 2016 09:39

22 listopada to dzień, w którym wspominamy w Kościele katolickim św. Cecylię, patronkę śpiewaków i organistów. Z kolei w najbliższą sobotę będziemy obchodzić jubileusz 90-lecia Chóru Bazyliki Katedralnej. Gościem audycji Prawdę Mówiąc był Mariusz Bednarz, organista w kieleckiej Bazylice Katedralnej.

Morawica miastem od 2017 r.

wtorek, 13 września 2016 11:07

Od początku 2017 roku Morawica będzie miastem. – Oznacza to prestiż dla mieszkańców. Będziemy również mogli ubiegać się o większe środki z programów unijnych w kategorii: gmina miejsko – wiejska – powiedział w Radiu eM Kielce Marian Buras, wójt Morawicy.
   

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna