Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: zatrudnienie

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Zima z OHP

poniedziałek, 12 lutego 2018 12:05

Gdzie szukać ofert pracy? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć młodzi ludzie? Odpowiedzi na te pytania udzielą pośrednicy pracy i doradcy zawodowi Ochotniczych Hufców Pracy działających na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Uwaga pracodawcy! Nowe przepisy

poniedziałek, 05 września 2016 11:07

Od 1 września pracodawca musi podpisać umowę z pracownikiem w dniu rozpoczęcia przez niego pracy – przypomina Barbara Kaszycka, nadinspektor pracy w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Kielcach.

Cudzoziemcy a zatrudnienie

środa, 11 maja 2016 10:08

W województwie świętokrzyskim cudzoziemcy w większości pracują w budownictwie czy rolnictwie, zwłaszcza w sezonie letnim oraz w transporcie i gastronomii. - Największą grupą przyjezdnych są Ukraińcy. Należy wymienić również pracowników pochodzących z Chin oraz Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej - mówi Barbara Kaszycka rzecznik Okręgowego Inspektoratu Pracy w Kielcach.

Kolejna szansa dla bezrobotnych

czwartek, 14 maja 2015 12:29
Już w najbliższy piątek 15 maja, kolejna szansa dla bezrobotnych na znalezienie zatrudnienia czyli XXVIII edycja Targów Pracy, którą organizuje Powiatowy Urząd Pracy. Gdzie tym razem i o której będzie można szukać zatrudnienia?

Zmian sporo, ale na lepsze...

poniedziałek, 07 lipca 2014 12:10

W Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach zmiany na stanowisku dyrektorskim. Nowym włodarzem kieleckiego pośredniaka został Pan Włodzimierz Korona. W Letnim Studiu Radia eM Kielce z Robertem Majchrzykiem, dyrektor Korona rozmawiał o zmianach i celach jakie postawił sobie, w związku z objęciem stanowiska. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna