Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: ferie

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Aktywne ferie w Muzeum Historii Kielc

piątek, 18 stycznia 2019 12:07

Trwają ferie w Muzeum Historii Kielc. Instytucja przygotowała szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży w wieku 7-13lat. Tegoroczna edycja warsztatów odbywa się pod hasłem "Ferie z muzealną skrzynią" Spotkania są realizowane w godzinach od 10 do 12.

Atrakcje na basenie

wtorek, 13 lutego 2018 09:00

Podobnie jak w poprzednich latach dzieci i młodzież, podczas ferii zimowych, mogą korzystać z atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. Uczniowie, którzy nie ukończyli osiemnastego roku życia, za okazaniem legitymacji szkolnej w określonych godzinach, mogą wejść za darmo na pięć basenów. Dodatkowo MOSiR przygotował darmową naukę pływania, ale na nią obowiązują zapisy.

Ferie na strunach, bębnach i wokalu

poniedziałek, 12 lutego 2018 11:17

Muzyczne ferie z warsztatami gry na instrumentach proponuje dzieciom i dorosłym Dom Kultury Białogon. "Muzyczna Kuźnia" startuje wraz z początkiem ferii i potrwa do piątku.

Co robić w ferie? [Wykaz wydarzeń]

poniedziałek, 05 lutego 2018 12:47

Czy ferie muszą być nudne, jeśli spędza się je w mieście? Absolutnie nie! Oto najciekawsze wydarzenia, które przez dwa tygodnie będą organizowane w Kielcach i okolicy. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Ferie z łukiem

piątek, 27 stycznia 2017 10:05

Klub Sportowy Stella Kielce zaprasza na ferie z łukiem. Zajęcia skierowane są przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Na ferie z kartą EKUZ

poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:17

Ferie zimowe za pasem, a więc i sezon urlopowy. Wybierając miejsce na wypoczynek warto przy okazji pomyśleć o zdrowiu i bezpieczeństwie.  Leczenie poza granicami naszego kraju może wiele nas kosztować. By te koszty ograniczyć, warto mieć ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna