Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: rocznica

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Pokaż jAK ją kochasz"

czwartek, 14 lutego 2019 12:43

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej oddział Łopuszno, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych "Skała", Stowarzyszenie Świętokrzyskie Wspierania Inicjatyw Twórczych i Ochotnicza Straż Pożarna w Łopusznie zapraszają na uroczyste obchody 77 rocznicy powstania Armii Krajowej, które odbędą się 14 lutego w Łopusznie.

"Medaliony" na rocznicę

czwartek, 31 stycznia 2019 14:26

W rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau 31 stycznia o godzinie 18 Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na Małą Scenę na spektakl "Medaliony". Sztuka jest sceniczną adaptacją książki Zofii Nałkowskiej pod tym samym tytułem.

"Nie lubię pana, Panie Fellini"

niedziela, 20 stycznia 2019 11:51

Z okazji 99 rocznicy urodzin Federico Felliniego 20 stycznia o godzinie 18 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury odbędzie się koncert pt. "Nie lubię pana, Panie Fellini". Po spektaklu odbędzie się spotkanie z jego twórcami,  Małgorzatą Bogdańską i Markiem Koterskim.

Lekcja historii w rocznicę stanu wojennego

czwartek, 13 grudnia 2018 15:16

Ponad 220 uczniów kieleckich szkół w najbliższy czwartek weźmie udział w żywych lekcjach historii poświęconych rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce przygotowanych przez Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach. Na dziedzińcu Wzgórza Zamkowego rozpalone zostaną  koksowniki, a grupy rekonstruktorów, a także manifestantów odtworzą sceny uliczne z 13 grudnia 1981 roku.

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego do udziału w konkursie „Święto Narodu po długiej nocy cierpień”. Pierwsze wybory parlamentarne w niepodległej Polsce. Jest on organizowany w związku z obchodami 100-lecia odzyskania Niepodległości oraz przyszłoroczną rocznicą wyborów do Sejmu Ustawodawczego II Rzeczypospolitej.

Kilkunastominutowy pokaz laserowy na Placu Wolności zakończył obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbywały się w Kielcach. Widowisko obejrzało kilkaset osób.

Strona 1 z 10

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna