Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Korona

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Długosz wypożyczony do Warty

wtorek, 23 lipca 2019 17:04

Wiktor Długosz, młody skrzydłowy Korony Kielce, spędzi najbliższy sezon na wypożyczeniu w pierwszoligowej Warcie Poznań. 

Adnan Kovacević i Michał Gardawski z Korony Kielce zostali wybrani do najlepszej jedenastki pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy. 

Marta Chodakowska powinna jeszcze w tym roku zadebiutować w barwach Korony Handball. Rehabilitacja 19-letniej bramkarki przebiega w dobrym tempie. 

Za nami inauguracyjna kolejka nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Korona Kielce znalazła się w gronie czterech zespołów, które odniosły wyjazdowe zwycięstwa. W pozostałych pojedynkach drużyny podzieliły się punktami. Pierwszym liderem została Jagiellonia Białystok, która pokonała w delegacji Arkę Gdynia 3:0. We wszystkich meczach padło zaledwie czternaście bramek. Na tybunach zasiadło łącznie 60 558 kibiców.

Szczypiornistki Korony Handball rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. W najbliższych dniach okaże się, na którym szczeblu rozgrywkowym będziemy oglądać kielecki klub. – Staramy się o tym nie myśleć. Przyszłyśmy tutaj przygotowywać się do Superligi. Chcemy grać z najlepszymi. Mamy nadzieję, że związek pozytywnie rozpatrzy nasze odwołanie – mówi Honorata Syncerz, rozgrywająca kieleckiej drużyny.  

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat dziewiętnastu powalczy o mistrzostwo Europy drugiej dywizji. "Biało-czerwone", w półfinale turnieju rozgrywanego w bułgarskiej Warnie, pokonały drużynę gospodyń 36:30.

Strona 1 z 113