Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: rocznica

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Narodowe śpiewanie w Filharmonii

poniedziałek, 15 października 2018 23:54

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na koncert Chórów Regionu Świętokrzyskiego Projektu Akademia Chóralna pt. "Narodowe śpiewanie". W wydarzeniu, które odbędzie się 15 października, weźmie udział sześć chórów, młodzieżowy zespół folklorystyczny i kapela ludowa.

79. rocznica ataku Sowietów na Polskę

poniedziałek, 17 września 2018 14:52

17 września mija 79. rocznica agresji sowieckiej na Polskę. Kielczanie uczcili tę ważną datę składając kwiaty przed Pomnikiem Sybiraków na Cmentarzu Starym oraz przed Pomnikiem Katyńskim na Cmentarzu Partyzanckim. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz miasta i województwa, Związku Sybiraków oraz Stowarzyszenia "Kielecka Rodzina Katyńska".

 

Kadrówka weszła do Kielc

niedziela, 12 sierpnia 2018 18:33

53. Marsz Szlakiem I Kompanii Kadrowej dotarł do Kielc. W głównych uroczystościach, które odbyły się na Placu Wolności, wzięły udział najwyższe władze państwowe, wojskowe i samorządowe. Uczestnicy, którzy uczestniczyli w marszu kilkakrotnie, otrzymali odznaki, a przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego złożono kwiaty.

 

Obchody Święta Wojska Polskiego w Kielcach

piątek, 10 sierpnia 2018 11:44

Pokazy sprzętu wojskowego, broni i spotkania z żołnierzami będą towarzyszyć obchodom Święta Wojska Polskiego, które odbędą się 15 sierpnia na Placu Wolności w Kielcach. Po zakończeniu oficjalnych uroczystości przy Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się piknik z udziałem Narodowego Banku Polskiego.

 

Świętokrzyscy harcerze jadą do Gdańska

czwartek, 02 sierpnia 2018 12:42

Delegacja 320 zuchów, harcerzy i instruktorów z województwa świętokrzyskiego wyjedzie na Zlot Związku Harcerstwa Polskiego, który odbędzie się 6 sierpnia w Gdańsku. Na Wyspie Sobieszewskiej 15 tysięcy harcerzy będzie świętować setną rocznicę powstania Związku Harcerstwa Polskiego i stulecie powstania Ruchu Wędrowniczego na świecie.

 

Kielczanie licznie wzięli udział w obchodach 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Po mszy świętej w Kościele Garnizonowym, uczestnicy przeszli na Skwer Szarych Szeregów, gdzie pod pomnikiem „Harcerzom poległym za Ojczyznę” oddali cześć tym, którzy zginęli w walce o niepodległość.

 

Strona 1 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna