STARCOM MULTI (7)

Na antenie: Koncert życzeń
Piotr Zawadzki
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Korona Kielce

Na antenie: Koncert życzeń
Piotr Zawadzki
online button
online button

- Na pewno mierzyliśmy się z lepszym zespołem. W takich spotkaniach jest więcej przyjemności. Jeśli chodzi o zmęczenie treningami, jestem zaskoczony na plus. Kiedy przypomnę sobie poprzedni rok,  teraz obciążenia są delikatnie większe. Widać jednak, że pary nie brakuje i dajemy radę - mówił sobotnim spotkaniu z Rakowem Częstochowa, Mateusz  Możdżeń, pomocnik kieleckiego klubu.

Piłkarze Korony Kielce, w swoim drugim sparingu podczas letniego okresu przygotowawczego, pokonali Raków Częstochowa 2:0. - Mimo, że w ostatnich dniach ciężko pracowaliśmy, to pokazaliśmy dobrą grę. Zespół nie ma świeżości, ale i tak jeśli chodzi o poruszanie, wszystko było w porządku - oceniał trener kieleckiej drużyny, Gino Lettieri.

Drugi sparing na plus

sobota, 23 czerwca 2018 13:28

Korona Kielce, w swoim drugim sparingu podczas przygotowań do nowego sezonu, pokonała Raków Częstochowa 2:0. W 60. minucie na listę strzelców wpisał się Ivan Jukić, wynik tuż przed końcem ustalił Vato Arweładze. Rezultat mógł być wyższy, ale na początku drugiej połowy karnego nie wykorzystał Elia Soriano.

Król strzelców III ligi zawodnikiem Korony

piątek, 22 czerwca 2018 15:51

21-letni Maciej Firlej został nowym zawodnikiem Korony Kielce. Napastnik ostatnie dwa lata spędził w Ślęzie Wrocław. W ostatnim sezonie w 34 meczach zdobył 24 bramki i został królem strzelców III ligi gr. 3. 

Pojadą na rolkach w duchu niepodległości

piątek, 22 czerwca 2018 10:53

W najbliższy weekend, z okazji Święta Kielc, na mieszkańców miasta czeka szereg atrakcji. Z ciekawą inicjatywą wychodzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który w sobotę organizuje „Nocy Przejazd na Rolkach w Duchu Niepodległości”.

Piłkarze Korony w letnim okresie przygotowawczym rozegrają dodatkowy mecz sparingowy. "Żółto-czerwoni" w środę, 11 lipca w Kielcach zmierzą się z drugoligowym Górnikiem Łęczna.

Strona 1 z 290

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna