Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Targi Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


360 jednostek Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej otrzymało wsparcie od PKN Orlen podczas specjalnej gali zorganizowanej w budynku Targów Kielce. Gościem specjalnym uroczystości był premier Mateusz Morawiecki.

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce

środa, 26 września 2018 14:11

Najważniejsze firmy na świecie z branży odlewniczej, a także dostawcy surowców i komponentów uczestniczą w „Przemysłowej Jesieni” zorganizowanej w Targach Kielce. Głównym punktem imprezy była wizyta uczestników Światowego Kongresu Odlewnictwa.

[FOTO] Prezydent Duda w Targach Kielce

środa, 05 września 2018 14:39

Prezydent Andrzej Duda odwiedził Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który od wczoraj odbywa się w Targach Kielce. - Trzeba pogratulować władzom miasta organizacji targów zbrojeniowych - mówiła głowa państwa podczas wizyty.

MSPO otwarty. W środę wizyta Prezydenta RP

wtorek, 04 września 2018 13:56

Wozy bojowe, śmigłowce, czołgi i symulatory – tak wygląda XXVI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. Pierwszego dnia gościem honorowym był Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej.

Zazdroszczą nam MSPO

wtorek, 04 września 2018 09:40

W Kielcach rozpoczyna się prestiżowa impreza, jaką jest Salon Przemysłu Obronnego. W tym roku wydarzenie ma szczególny wymiar ze względu na to, że obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Zbliża się XXVI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Będzie on szczególny, bo związany z jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Strona 1 z 22

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna