Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Targi Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Duże zmiany kadrowe w Targach Kielce

wtorek, 18 grudnia 2018 08:35

Nowa rada nadzorcza i zwolniony członek zarządu - to efekt poniedziałkowego walnego zgromadzenia jakie odbyło się w Targach Kielce.

Blisko czterystu przedstawicieli świata sportu oraz instytucji odpowiedzialnych za zabezpieczanie imprez masowych wzięło udział w osiemnastej konferencji "Bezpieczny Stadion", która w czwartek odbyła się w Targach Kielce. - Nie możemy pozwolić, aby bezpieczeństwo było pustym hasłem, jego zapewnienie to nasze najważniejsze zadanie. Imprezy piłkarskie nie są po to, aby ktokolwiek przy nich ryzykował swoje zdrowie, czy życie. Im muszą towarzyszyć tylko pozytywne emocje - mówił prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Osiemnasty "Bezpieczny Stadion" w Targach Kielce

środa, 24 października 2018 10:35

W czwartek po raz osiemnasty w Targach Kielce odbędzie się konferencja Polskiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczny stadion”. Co roku udział w dyskusji bierze około 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i instytucji odpowiedzialnych za zabezpieczanie imprez sportowych.

360 jednostek Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej otrzymało wsparcie od PKN Orlen podczas specjalnej gali zorganizowanej w budynku Targów Kielce. Gościem specjalnym uroczystości był premier Mateusz Morawiecki.

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce

środa, 26 września 2018 14:11

Najważniejsze firmy na świecie z branży odlewniczej, a także dostawcy surowców i komponentów uczestniczą w „Przemysłowej Jesieni” zorganizowanej w Targach Kielce. Głównym punktem imprezy była wizyta uczestników Światowego Kongresu Odlewnictwa.

[FOTO] Prezydent Duda w Targach Kielce

środa, 05 września 2018 14:39

Prezydent Andrzej Duda odwiedził Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który od wczoraj odbywa się w Targach Kielce. - Trzeba pogratulować władzom miasta organizacji targów zbrojeniowych - mówiła głowa państwa podczas wizyty.

Strona 1 z 23

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna