Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Alkohol

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Bez ograniczeń w nocnej sprzedaży alkoholu w centrum, ale zwiększenie liczby miejsc, gdzie nie wolno go kupować - tak wygląda projekt uchwały regulującej sprzedaż napojów wysokoprocentowych.

Od wczoraj do dzisiejszego ranka, policjanci na terenie całego województwa świętokrzyskiego prowadzili wzmożone działania pn. „Alkohol i Narkotyki. Podczas akcji mundurowi przeprowadzili 951 kontroli stanu trzeźwości oraz ujawnili 24 nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawiania wolności oraz kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.  

Weekendowe zatrzymania piratów w Kielcach

poniedziałek, 05 marca 2018 14:19

Przed sądem odpowiedzą za swoje zachowanie na drodze trzej mężczyźni, którzy trafili w miniony weekend w ręce kieleckich policjantów. 29 i 35-latek spowodowali kolizje drogowe, będąc w stanie nietrzeźwości. Z kolei 19- latek bez uprawnień urządził sobie rajd ulicami miasta, popełniając liczne wykroczenia i nie zatrzymując się do kontroli.

Policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali wczoraj 65 –latka, który kierował osobowym volkswagenem pod wpływem alkoholu. Mężczyzna, mając 1,2 promila alkoholu w organizmie, przewoził w swoim aucie rodzinę. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Staszowska drogówka po pościgu zatrzymała na terenie gminy Bogoria 20-latka, który z dwoma promilami w organizmie kierował samochodem. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Diecezjalne Spotkanie Trzeźwościowe

piątek, 26 sierpnia 2016 10:23

Na początku września w Klasztorze Ojców Franciszkanów w Chęcinach odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Trzeźwościowe. W programie konferencja z udziałem naukowca czy możliwość zaakcentowania rocznic abstynenckich przybyłych na wydarzenie gości.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna