Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: diecezja kielecka

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Oddamy cześć Matce Bożej

wtorek, 28 sierpnia 2018 10:42

Wierni naszej diecezji będą mieli doskonałą okazję, aby złożyć dziękczynienie, a jednocześnie poprosić o pomoc i wsparcie u Matki Najświętszej, a to dzięki licznym uroczystościom, o których napisał w swoim komunikacie biskup Jan Piotrowski, biskup kielecki.

Jubileusz ks. biskupa Mariana Florczyka

środa, 18 kwietnia 2018 08:11

18 kwietnia 2018 r. przypada 20. rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Mariana Florczyka. Ks. biskup Jan Piotrowski, ordynariusz diecezji kieleckiej w specjalnym komunikacie zachęca do modlitwy w intencji Księdza Biskupa Mariana.

Powalczą o puchar ks. bpa Andrzeja Kalety

środa, 11 kwietnia 2018 07:54

I Turniej Szachowy o puchar ks. biskupa Andrzeja Kalety odbędzie się 21 kwietnia w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie. W rozgrywkach mogą wziąć udział ministranci z diecezji kieleckiej.

I Patriotyczna Droga Krzyżowa odbędzie się w Wielki Wtorek - 27 marca w Kościele św. Michała Archanioła w Daleszycach. Początek o godz. 19.15.

Czekają na Panamę

poniedziałek, 19 marca 2018 09:36

Trwają przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w styczniu 2019 roku  w Panamie. W diecezji kieleckiej na wyjazd zapisało się już 50 osób.

Zbliża się kolejny Światowy Dzień Młodzieży obchodzony na szczeblu diecezjalnym. W diecezji kieleckiej wspólne świętowanie tego dnia rozpocznie się w wigilię Niedzieli Palmowej, czyli 24 marca.

Strona 1 z 12

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna