Na antenie: Radio eM

Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Mistrzostwa Polski

Cheerleaderki z całej Polski w Kielcach

piątek, 15 marca 2019 07:45

Od 15 do 17 marca w na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca odbędą się XXII Mistrzostw Polski Cheerleaders PsCh. Do Kielc przyjedzie w sumie 2100 osób w różnym wieku. 84 trenerów z najważniejszych ośrodków w Polsce, 49 klubów i 50 konkurencji. Najmłodsza zawodniczka ma 4 lata, najstarsza - 82.

- Inauguracyjny mecz na turnieju jest zwykle najtrudniejszy. Pokazały to pierwsze minuty. Na szczęście kolejne były zdecydowanie lepsze i spotkanie rozstrzygnęłyśmy na swoją korzyść. W tym meczu wyszło nasze przygotowanie, a na parkiecie zostawiłyśmy całe serce - powiedziała po wygranym pojedynku z Angolą, Barbara Zima, bramkarka reprezentacji Polski.

Furmanek i Młodawska z medalami MMP

poniedziałek, 02 lipca 2018 09:54

Dwa medale młodzieżowych mistrzostw Polski w lekkoatletyce wywalczyli zawodnicy KKL-u Kielce. W sobotę po złoto w rzucie młotem sięgnęła Katarzyna Furmanek. W niedzielę „brąz” w skoku w dal wywalczyła Karolina Młodawska.

5 mistrzowskich medali "Startu"

poniedziałek, 26 marca 2018 14:17

5 medali zdobyli zawodnicy Startu Kielce na Halowych Mistrzostwach Polski Osób z Niepełnosprawnościami, które zostały rozegrane w miniony weekend w Kielcach.

Brązowy mikst "Stelli"

niedziela, 18 marca 2018 17:49

Mikst Stelli Kielce w składzie Julia Polak i Dawid Kulik wywalczył brązowy medal w 27. Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, które rozegrane zostały w dniach 16-18 marca w Zgierzu.

Dwa brązowe krążki dla Stelli

poniedziałek, 12 września 2016 08:22

2 brązowe medale przywieźli zawodnicy Stelli Kielce z Mistrzostw Polski Seniorów w Łucznictwie, które odbyły się w miniony weekend w Dąbrowie Tarnowskiej.