Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: niepodległość

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Wojewódzka inauguracja roku szkolnego

poniedziałek, 03 września 2018 15:08

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach odbyła się uroczysta wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Miejsce zostało wybrane ze względu na tegoroczne obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości wzięli udział posłowie, przedstawiciele władz województwa, miasta oraz instytucji współpracujących z placówką.

 

Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w najbliższy wtorek w amfiteatrze przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie odbędzie się koncert w wykonaniu Artystycznego Zespołu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.

Ławki Niepodległości na stulecie wolności

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 14:28

Ministerstwo Obrony Narodowej chce uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę wolności Ławkami Niepodległości. Pomniki upamiętniające tradycję, chwałę i sławę oręża polskiego miałyby się znaleźć w każdym regionie naszego kraju, także w województwie świętokrzyskim.

 

Utwory z repertuaru Jacka Kaczmarskiego będzie można usłyszeć podczas koncertu, który odbędzie się 23 sierpnia w dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich. Przed publicznością zaprezentuje się kompozytor, wokalista i muzyk Kuba Blokesz.

Jazz i Powstanie Warszawskie

piątek, 20 lipca 2018 13:55

Aga Zaryan, pierwsza dama polskiego jazzu, wystąpi w koncercie pt. "Umiera piękno", który odbędzie się 4 sierpnia w dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich. Impreza odbędzie się w ramach projektu realizowanego w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

ROCKowy rekord pobity

czwartek, 19 lipca 2018 22:15

Utwór "Kocham Wolność" autorstwa Bogdana Łyszkiewicza zagrało i zaśpiewało dzisiaj na kieleckim Rynku 131 wykonawców tworząc "Największy Zespół ROCKowy". Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej i odbyło się w Kielcach po raz trzeci.

 

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna