Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: orlen wisla plock

Szczypiorniści PGE Vive zremisowali na wyjeździe z Orlenem Wisłą Płock 26:26 (11:14) w pierwszym meczu finałowym PGNiG Superligi.

Już dawno rywalizacja o tytuł najlepszej handballowej drużyny w Polsce nie zapowiadała się tak ciekawie. Szczypiorniści PGE VIVE w środę na wyjeździe rozegrają pierwszy mecz finału PGNiG Superligi z Orlenem Wisłą. – Mecze półfinałowe i cała liga nie mają teraz znaczenia. Wszystko zaczyna się od nowa – mówi Mateusz Jachlewski, lewoskrzydłowy "żółto-biało-niebieskich".

Rusza sprzedaż biletów na przyszłotygodniowy hit PGNiG Superligi między PGE VIVE a Orlenem Wisłą Płock w Hali Legionów. Ceny wejściówek wahają sie od 15 do 39 złotych.

Szczypiorniści PGE VIVE, w hitowym meczu 8. kolejki PGNiG Superligi, bez najmniejszych problemów pokonali na wyjeździe Orlen Wisłę Płock 31:24. - Wszystko wychodziło nam bardzo dobrze. Od początku do końca kontrowaliśmy wynik. Wykorzystaliśmy niepewność, którą na dzisiaj ma Wisła. Najważniejsze, że przez sześćdziesiąt minut mieliśmy duży szacunek do rywala i zachowaliśmy się jak dżentelmeni - powiedział trener kieleckiej drużyny, Tałant Dujszebajew.

Ostatnie spotkanie przed kilkudniową przerwą reprezentacyjną w PGNiG Superlidze zapowiada się bardzo ciekawie. Rozpędzone PGE VIVE w środę na wyjeździe zmierzy się ze znajdującą się w dołku Orlenem Wisłą Płock. - Najważniejsze to patrzeć na siebie, nie na przeciwnika - przekonuje skrzydłowy "żółto-biało-niebieskich", Mateusz Jachlewski.

Orlen Wisła Płock - najgroźniejszy rywal PGE VIVE w Polsce, w meczu 6. kolejki PGNiG Superligi sensacyjnie przegrała przed własną publicznością z NMC Górnikiem Zabrze 25:26.