Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Miasto

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Mieszkańcy Kielc skarżą się na wysokie trawy, które rosną na miejskich klombach i okalają chodniki. Osoby odpowiedzialne za koszenie traw w mieście tłumaczą, że brakuje im pracowników. Miasto zamienia się w busz, jednak względy estetyczne to jedno, bo najbardziej cierpią alergicy.

Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Łąki Łan czy Happysad – między innymi ci artyści wystąpią pod koniec czerwca na „Masscode Plener Festival” w Kielcach. Tegoroczna edycja imprezy organizowana jest przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta, będącego partnerem strategicznym.

Kielce miastem kierowców

środa, 29 maja 2019 11:59

Tanie miejsca parkingowe, niskie ryzyko kolizji oraz niewielka ilość korków, a wszystko to w Kielcach. Według raportu Oponeo za rok 2018 Kielce zostały uznane najbardziej przyjaznym miastem dla kierowców.

W Dyminach będą zachęcać do trenowania karate

niedziela, 26 sierpnia 2018 09:47

Klub Karate SHIRO wspólnie z Urzędem Miasta w Kielcach od przyszłego poniedziałku zapraszają na bezpłatne zajęcia z cyklu "Wakacyjnej Akademii Karate Kyokushin". Treningi będą odbywały się od poniedziałku do czwartku w Szkole Podstawowej nr 23 w Dyminach.

Milion złotych chcą  przeznaczyć  władze Kielc na modernizację sieci wodociągowych lub położenie nowych w ogródkach działkowych na terenie miasta. - Ja cenię to, że są ogródki działkowe  w Kielcach. To są płuca miasta. Są one cenne dla środowiska, ale i ludzi - powiedział prezydent Kielc Wojciech Lubawski. Więcej na ten oraz inne  tematy  w porannej audycji "Prawdę mówiąc"  Katarzyny Bernat.

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Spotkania turnieju, który rozpocznie się 14 czerwca będzie można oglądać w strefie kibica, która stanie na kieleckim Rynku. Obecnie trwa dopinanie szczegółów licencyjnych.

Strona 1 z 6