Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Budżet obywatelski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Będą ogromne zmiany w budżecie obywatelskim Kielc

poniedziałek, 07 stycznia 2019 09:04

Koniec z finansowaniem szkolnych boisk, wydzielona kwota dla peryferyjnych osiedli miasta oraz Młodzieżowej Rady Miasta - to zmiany jakie chcą wprowadzić nowe władze Kielc w tegorocznym budżecie obywatelskim.

Są pełne wyniki Budżetu Obywatelskiego

piątek, 05 października 2018 17:33

Są już pełne wyniki budżetu obywatelskiego na 2019 rok. Ponad 16 tysięcy osób zagłosowało na pomysł budowy kompleksu sportowego na terenie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. Zgoda. Inwestycja zajęła pierwsze miejsce w zadaniach dużych, ale dzięki dodatkowym 800 tys. zł uda się zrealizować jeszcze jeden tzw. duży projekt. 

Blisko 40 tysięcy kielczan wzięło udział w tegorocznym głosowaniu do Budżetu Obywatelskiego. Ponownie największą popularnością cieszyły się projekty związane z budową infrastruktury sportowej.

Od piątku do 1 października mieszkańcy mogą głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Podobnie jak w poprzednim roku do wydania jest 5 milionów złotych.

Mapy Kielc dla niewidomych

poniedziałek, 30 lipca 2018 13:29

W 6 punktach miasta zostały przygotowane mapy dla osób słabowidzących i niewidomych. Znajdują się na nich napisy wykonane Braille’m.

58 zadań w budżecie obywatelskim

środa, 16 maja 2018 23:56

58 zadań zostało zgłoszonych do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Kolejnym etapem będzie ich weryfikacja i dopuszczenie do głosowania.

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna