online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: TechKlub Kielce
online button
online button

Startup – u mnie działa !

środa, 04 lipca 2018 19:45

W środę w Instytucie Dizajnu można było poznać elementy prowadzenia działalności czy też zatrudniania pracowników, a wszystko to zorganizowane przez TechKlub Kielce.

Powiedzą o prawach autorskich

wtorek, 21 lutego 2017 16:18

Na jakich warunkach możemy pobrać z sieci zdjęcie i umieścić je na swoim blogu czy stronie internetowej firmy? To będą wyjaśniać prelegenci, którzy przyjadą na marcowe spotkanie kieleckiego TechKlubu. Tematem wydarzenia będą licencje organizacji Creative Commons, które zezwalają na bezpłatne użycie utworu z pewnymi ograniczeniami. Wraz z ekspertami Koalicji Otwartej Edukacji omówione zostaną różne kwestie praw autorskich.

TechKlub zaprasza

środa, 11 stycznia 2017 14:20

Jak opanować emocje podczas wystąpień publicznych? Jak wykorzystać słowo mówione w biznesie? Między innymi na te pytania znajdziemy odpowiedź podczas spotkania kieleckiego TechKlubu. Dziś o godzinie 17.30 w Instytucie Dizajnu posłuchamy także o formującej się lokalnej społeczności mówców. - Pomysł jest odpowiedzią na duże zainteresowanie wielu osób, szczególnie studentów, którzy w mediach społecznościowych dopytywali, czy taka organizacja funkcjonuje na terenie Kielc – mówi Arkadiusz Sobczyk,  inicjator społeczności kieleckich mówców.

Wracają spotkania TechKlubu

środa, 12 października 2016 11:21

Kreatywne podejście do startupów będzie tematem pierwszego jesiennego spotkania TechKlubu. Prelekcje przygotowali specjaliści związani z branżą technologiczną, a nawet prawniczą. Poruszone zostaną trzy zagadnienia: zwiększanie szans na powodzenie startupu, rola komunikacji w biznesie oraz własność intelektualna pozostająca pod ochroną prawną. - W ten sposób rozpoczniemy kolejny sezon spotkań – mówi Karol Kaleta, organizator wydarzenia.

O kobietach na TechKlubie

wtorek, 05 kwietnia 2016 10:48

Kobiety w nowych technologiach – to hasło przewodnie kwietniowego spotkania Techklubu, które odbędzie się w najbliższą środę. Na to wydarzenie swoje wystąpienia przygotowały trzy panie związane z branżą IT i start-upami. Wraz z kielczanami zastanawiać się będą nad tym, na ile kobieta odnajduje się w nowych technologiach i co dobrego do nich wnosi.

Przed nami lutowe spotkanie kieleckiego TechKlubu. Tym razem tematem prelekcji będzie fotografia. W środę o godzinie 17.30 w Instytucie Designu specjaliści opowiedzą o różnicach pomiędzy robieniem zdjęć a fotografowaniem.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna