Zorro

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: konkurs

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Wspólnie "Zaprojektowali Niepodległość"

środa, 24 października 2018 13:33

Jakub Kaczor z Włoszczowy został laureatem konkursu na projekt graficzny „Zaprojektuj Niepodległość” organizowanego przez wojewodę świętokrzyskiego w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 30 osób, które wykonało najlepsze projekty, weźmie udział z całą klasą w warsztatach edukacyjnych "Polscy patrioci i ich wynalazki".

 

Konkurs dla pasjonatów fotografii i historii "Niepodległa w obiektywie" proponuje z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Kielcach. Zdjęcia należy przesyłać do końca października, a zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu internetowym na początku listopada.

 „Niepodległa bez barier-od morza do Tatr” to temat przewodni konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”, który został rozstrzygnięty we wtorek w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Komisja konkursowa wytypowała najlepsze prace, a zwycięzców poznamy podczas poniedziałkowej gali finałowej.

Udział w warsztatach teatralnych to nagroda, jaką można zdobyć za udział w konkursie organizowanym przez Teatr lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach w ramach ministerialnego projektu "Wczytuję sztukę - warsztaty teatralne". Wystarczy przygotować filmik odpowiadający na pytanie "Dlaczego warto/nie warto chodzić do teatru?".

 

Konkurs w Teatrze

środa, 29 sierpnia 2018 11:42

1,5 tysiąca złotych oraz nagrody rzeczowe można wygrać w konkursie "Napisz do nas o nas", który już po raz trzeci organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Prace konkursowe można nadsyłać do 30 listopada.

Konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych

piątek, 10 sierpnia 2018 15:13

Defibrylator AED, zestaw treningowy oraz pilarka spalinowa to nagrody, które czekają na zwycięzców konkursu "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi" organizowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jednostki straży pożarnej zainteresowane udziałem w konkursie mogą zgłaszać swoje prezentacje do 15 sierpnia.

Strona 1 z 20

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna