kibicuj
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
online button
online button

100 tysięcy dla młodych rolników

poniedziałek, 09 lipca 2018 14:51

Do 30 lipca będzie można złożyć wniosek o bezzwrotną premię dla młodych rolników. Wysokość dofinansowania wynosi 100 tysięcy złotych.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że od 2018 roku rolnicy składają wnioski o dopłaty bezpośrednie wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Aby otrzymać dopłaty w pełnej wysokości należy wysłać eWniosekPlus do dnia 15 maja.

Dzień Otwarty w rolniczej agencji

wtorek, 03 kwietnia 2018 11:26

Dzień Otwarty organizuje świętokrzyski oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Celem akcji jest dotarcie do jak najszerszej grupy rolników oraz pomoc w nauce obsługi elektronicznej aplikacji do płatności obszarowych eWniosekPlus.

W wymianie sprzętu rolniczego na nowoczesny pomoże Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Od 19 lutego świętokrzyski oddział tej instytucji rozpocznie nabór wniosków o otrzymanie dotacji na rozwijanie gospodarstw. Rolnicy mogą liczyć na dopłaty sięgające nawet 500 tysięcy złotych.

Pomoc dla poszkodowanych i wsparcie w rozwoju

piątek, 05 stycznia 2018 16:13

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa podsumowuje miniony rok i zapowiada kolejne działania. Instytucja pomogła między innymi rolnikom, którzy ponieśli straty w wyniku zeszłorocznych wiosennych przymrozków. Już niedługo ruszą programy skierowane do tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność rolniczą, chcą ją rozwinąć lub z niej zrezygnować.

Zmiany w dopłatach bezpośrednich

wtorek, 21 listopada 2017 08:10

Szykują się duże zmiany w zasadach składania wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników. Jakie to zmiany i kogo dotyczą?  Małgorzatę Erlich-Smurzyńską, dyrektora Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pytał o to Piotr Wójcik.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna