Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: konkurs

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Rok Stanisława Moniuszki"

wtorek, 19 marca 2019 15:52

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na finał konkursu wiedzy o muzyce polskiej "Rok Stanisława Moniuszki". Przed publicznością wystąpią Marzena Trzebińska, Aureliusz Mendera oraz uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Końskich.

Dwunastu uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z regionu świętokrzyskiego zostało nagrodzonych w VI Wojewódzkim Konkursie „Żołnierze Niezłomni – Zapomnianym Bohaterom naszego regionu”. Nagrody otrzymali podczas spotkania edukacyjnego towarzyszącego obchodom Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Dofinansowanie do wycieczki klasowej orz zestawy butelek filtrujących Dafi to nagroda główna, jaką można wygrać w konkursie „Zaloguj czyste powietrze” organizowanym przez Formaster Group, właściciela marki Dafi. Zwycięzców poznamy podczas I Kongresu Ekologii Powietrza, który odbędzie się 28 lutego w Targach Kielce.

Konkurs i wystawa "Jak Śliwka w kompot"

wtorek, 12 lutego 2019 13:02

Wybitnemu twórcy grafiki użytkowej, Karolowi Śliwce, jest poświęcony konkurs "Jak Śliwka w kompot", którego organizatorem jest Instytut Dizajnu w Kielcach. Wygrany projekt będzie można obejrzeć na wystawie pod tym samym tytułem, która zostanie otwarta w czytelni placówki 22 lutego.

Fundacja VIVE Serce Dzieciom i Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego po raz trzeci ogłaszają konkurs plastyczny „Recykling na miarę”. W tym roku tematem przewodnim konkursu jest twórczość Stanisława Moniuszki, kompozytora, dyrygenta, organisty, pedagoga, dyrektora Teatru Wielkiego w Warszawie i twórcy polskiej opery narodowej.

Strona 1 z 21

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna