Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wojciech Lubawski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


O czym rozmawiali Wenta z Lubawskim?

piątek, 09 listopada 2018 20:37

W piątek doszło do spotkania prezydenta elekta Bogdana Wenty z ustępującym włodarzem miasta Wojciechem Lubawskim. Obaj panowie spotkali się w ratuszu i omawiali sytuację budżetową i kadrową.

Wojciech Lubawski żegna się z urzędem prezydenta Kielc. - Wszystko to co robiłem wynika z tego, że kocham Kielce - mówił podczas swojego wieczoru wyborczego. 

Oficjalny wynik. Bogdan Wenta prezydentem Kielc

niedziela, 04 listopada 2018 20:52

Bogdan Wenta z Projektu Świętokrzyskie będzie nowym prezydentem Kielc. Europoseł wygrał w drugiej turze wyborów z obecnym włodarzem Kielc Wojciechem Lubawskim. Według oficjalnych wyników podanych przez Państwową Komisję Wyborczą uzyskał 61,25 proc., a Wojciech Lubawski 38,75 proc. głosów.

Lubawski i Wenta podsumowali kampanię

piątek, 02 listopada 2018 16:22

4 listopada odbędzie się II tura wyborów na prezydenta Kielc. Dzień przed ciszą wyborczą kandydaci na to stanowisko podsumowali mijającą kampanię wyborczą.

Lubawski pokazuje dowody na brudną kampanię Wenty

środa, 31 października 2018 12:32

Prezydent Kielc, Wojciech Lubawski na specjalnie zwołanej konferencji pokazał filmy z monitoringu, które mają świadczyć o prowadzonej przez sztab Bogdana Wenty, brudnej kampanii wyborczej. - To nie jest prawda - odpowiada szefowa sztabu Wenty, Danuta Papaj.

Kandydat od Wenty ukarany

wtorek, 30 października 2018 20:04

Dariusz Gacek, jeden z autorów profilu na Facebook'u "Scyzoryk się otwiera - satyryczna strona Kielc" przegrał sprawę wyborczą z obecnym prezydentem, Wojciechem Lubawskim. Musi on przeprosić włodarza miasta i zapłacić 2 tysiące złotych na rzecz hospicjum.

Strona 1 z 24

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna