Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Świętokrzyski Urząd Wojewódzki

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Od 4 marca będzie można składać wnioski o wydanie dowodu elektronicznego. Będzie to plastikowa karta wyposażona w elektroniczny czip, na którym zostaną zapisane dane właściciela dokumentu. Dziś przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji spotkali się z pracownikami świętokrzyskich samorządów odpowiedzialnymi za wydawanie e-dowodów.

O numerze 112 - dyskusja i edukacja

poniedziałek, 11 lutego 2019 16:38

W Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie edukacyjne dla najmłodszych mieszkańców regionu z okazji obchodów Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego. Cennych porad udzielili funkcjonariusze policji, straży pożarnej oraz ratownicy medyczni.

Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112

poniedziałek, 11 lutego 2019 14:54

Prawie pół miliona zgłoszeń trafiło w minionym roku do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach działającego w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. 60 procent z tego stanowiły zgłoszenia fałszywe i inne nie związane z ratowaniem życia i zdrowia ludzkiego.

Patryk Czuba został Świętokrzyskim Wojewódzkim Inspektorem Transportu Drogowego. Nominację na to stanowisko otrzymał z rąk wojewody świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek oraz wicewojewody Bartłomieja Dorywalskiego.

Prawdopodobnie 250 milionów złotych otrzyma w tym roku województwo świętokrzyskie z budżetu państwa na realizację nowego rządowego programu budowy dróg gminnych i powiatowych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Maksymalna kwota dofinansowania dla samorządów, które zakwalifikują się do programu, wyniesie 30 milionów złotych.

Rozmawiali jak walczyć z bezdomnością

czwartek, 27 września 2018 13:27

Upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie rozwiązywania problemu bezdomności realizowanych na terenie województw świętokrzyskiego i łódzkiego było tematem konferencji regionalnej pt. "Pokonać bezdomność". Spotkanie, w którym wzięli udział przedstawiciele instytucji wspierających bezdomnych odbyło się w czwartek w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna