online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: PTTK
online button
online button

Piątkowy wieczór upłynął na Zamku Królewskim w Chęcinach przede wszystkim pod znakiem Nocy na Zamku. Był to jednak również ważny dzień dla Przewodników Świętokrzyskich. Właśnie wtedy do grona tej grupy zostali przyłączeni nowi członkowie.

Nowy szlak turystyczny w Busku

czwartek, 22 września 2016 14:44

Ponad ośmiokilometrowy szlak turystyczny PTTK został wytyczony na trasie Busko-Zdrój – Szaniec, poinformował na stronie internetowej tamtejszy Urząd Miasta i Gminy. „Prócz doprowadzenia turystów pieszych bezpieczną i najbardziej malowniczą trasą do Szańca i jego zabytków, pełni funkcję szlaku łącznikowego do szlaku zielonego tzw. okrężnego Grochowiska –Wiślica” – wyjaśniono.

Powędrują na Święty Krzyż

środa, 07 września 2016 13:53

Zapisy na XVII Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy ruszą już w poniedziałek, 12 września. To wyjątkowa okazja zarówno do wspólnej modlitwy jak i podziwiania piękna świętokrzyskich krajobrazów. Uczestnicy wyruszą w drogę na Święty Krzyż tradycyjnie w ostatnią sobotę września.

Czynny odpoczynek

poniedziałek, 11 lipca 2016 08:50

Co można robić w słoneczną niedzielę? Może spacer ulicami miasta? Dla wszystkich tych, którzy preferowali taką formę spędzania wolnego czasu kielecki oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego 10 lipca zorganizowało pieszą wycieczkę krajoznawczą z przewodnikiem.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna