Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Niemcy

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Daniel Dujszebajew, rozgrywający PGE VIVE, sobotni hitowy mecz drugiej fazy mundialu między Hiszpanią a Francją obejrzy z trybun. Jego miejsce w składzie mistrzów Europy zajął Iosu Goni z Ademaru Leon.

Uczcili pamięć ofiar

środa, 23 maja 2018 13:34

Na Cmentarzu Żydowskim w Kielcach oddano hołd 45 żydowskim dzieciom zamordowanym przez Niemców 75 lat temu. Rok po zagładzie miejskiego getta niemieccy zbrodniarze mordowali każdego, kto nie nadawał się do ciężkiej pracy.

Polacy nie są odpowiedzialni za Holocaust

wtorek, 30 stycznia 2018 10:58

- Zarówno mnie, jak i całe kierownictwo Instytutu Pamięci Narodowej zaskoczyło to, jaka burza rozpętała się wokół nowelizacji ustawy o IPN, w której znalazł się zapis zakazujący używania sformułowania "polskie obozy zagłady". Jest to dla mnie zdumiewające, ponieważ to, co zostało ujęte w ustawie jest prawdą. Nie było polskich obozów śmierci. Polacy nie są odpowiedzialni za holocaust - powiedziała Dorota Koczwańska-Kalita, naczelnik kieleckiej delegatury IPN w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Po polsku o niemieckim filmie

piątek, 03 marca 2017 12:24

Kieleccy uczniowie i studenci literacko podsumowali Tydzień Filmu Niemieckiego, który odbył się pod koniec minionego roku.

MŚ: Niemcy rozbili Chile. Dwie bramki Reichmanna

niedziela, 15 stycznia 2017 17:51

Reprezentacja Niemiec z Tobiasem Reichmannem w składzie pokazał moc. Mistrzowie Europy w swoim drugim spotkaniu na mundialu rozgromili Chile 35:14 (17:7).

Czas na hit z "Lwami"

sobota, 22 października 2016 16:10

Vive w obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów idzie jak burza. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa zwyciężyli w czterech kolejnych spotkaniach. W 5. kolejce na ich drodze stanie Mistrz Niemiec - Rhein-Neckar Lowen.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna