Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Telegraf

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Naśnieżają stoki narciarskie

środa, 10 stycznia 2018 14:08

W końcu dobre wiadomości dla narciarzy i snowboardzistów. Już dzisiaj na kieleckim Stadionie zostanie uruchomiony wyciąg taśmowy dla najmłodszych. Jeśli utrzymają się minusowe temperatury w nocy, to w najbliższy weekend ruszy także duży wyciąg.

[FOTO]Trwa zimowe szaleństwo!

sobota, 28 stycznia 2017 14:21

Piękny zimowy weekend sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zaśnieżone górki czy miejskie lodowiska przyciągają miłośników białego szaleństwa. A na dodatek dla dzieci z regionu świętokrzyskiego rozpoczynają się właśnie ferie!

[FOTO] Aktywne Kielce

niedziela, 15 stycznia 2017 16:34

Tysiące kielczan w weekend skorzystało ze sprzyjającej pogody i spędziło aktywnie czas na kieleckich stokach. Prawdziwe tłumy pojawiły się na kieleckiej Skoczni. Nie mniej chętnych wybrało się na Telegraf.

Stoki narciarskie ruszyły pełną parą

poniedziałek, 04 stycznia 2016 15:29

Amatorzy białego szaleństwa w końcu się doczekali. W weekend ruszyły pierwsze wyciągi narciarskie. Od soboty można jeździć na stokach w Niestachowie, Bałtowie, Tumlinie, Bodzentynie czy na kieleckim stadionie. 

– Czekamy na lepszą pogodę – podkreślają przedstawiciele świętokrzyskich ośrodków narciarskich. Póki co muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ śniegu jak nie było, tak nie ma. Od rozpoczęcia sezonu zimowego w naszym regionie białego puchu było jak na lekarstwo.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna