Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Mateusz Żelazny
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: szachy

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Mateusz Żelazny
online button
online button

Powalczą o puchar ks. bpa Andrzeja Kalety

środa, 11 kwietnia 2018 07:54

I Turniej Szachowy o puchar ks. biskupa Andrzeja Kalety odbędzie się 21 kwietnia w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie. W rozgrywkach mogą wziąć udział ministranci z diecezji kieleckiej.

W najbliższych dniach, w ramach projektu „Świętokrzyska Szkoła Edukacji Szachowej”, realizowanego przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli do 124 szkół w regionie trafią zestawy do nauki gry w szachy.

[FOTO] Międzypokoleniowa gra w szachy w Pierzchnicy

środa, 25 października 2017 15:56

W minioną sobotę w Domu Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy odbył się pierwszy Międzypokoleniowy Turniej Szachowy. Najmłodszy uczestnik zawodów miał pięć lat, najstarszy osiemdziesiąt dziewięć.

Szachy pomogą w nauce matmy

środa, 11 października 2017 15:54

Grą w szachy chcą rozwijać uczniów z klas wczesnoszkolnych. Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli rozpoczęło projekt, w ramach którego pedagodzy z terenu naszego regionu przeszkoleni zostaną z wykorzystania strategicznej gry planszowej na lekcjach.

Stu dwudziestu zawodników weźmie udział w Drugim Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Galerii Echo, który zostanie rozegrany w niedzielę w pasażu na poziomie minus jeden kieleckiej galerii.

W Samorządowym Centrum Kultury w Morawicy (04-05.06) odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów w szachach. Do walki o medale w sześciu kategoriach wiekowych przystąpiło ponad 80 młodych adeptów „królewskiej gry”, którzy walczyli o tytuły mistrzów, a także o awans do Półfinałów Mistrzostw Polski.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna