kibicuj

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: szachy

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

Walczyli o puchar biskupa

piątek, 27 kwietnia 2018 08:54

O puchar ks. biskupa Andrzeja Kalety walczyli uczestnicy I Turnieju Szachowego, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Górnie. Najlepsi w tych zmaganiach okazali się: Maciej Moćko (SP) i Mateusz Wieliński (Gimnazjum).

Powalczą o puchar ks. bpa Andrzeja Kalety

środa, 11 kwietnia 2018 07:54

I Turniej Szachowy o puchar ks. biskupa Andrzeja Kalety odbędzie się 21 kwietnia w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie. W rozgrywkach mogą wziąć udział ministranci z diecezji kieleckiej.

W najbliższych dniach, w ramach projektu „Świętokrzyska Szkoła Edukacji Szachowej”, realizowanego przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli do 124 szkół w regionie trafią zestawy do nauki gry w szachy.

[FOTO] Międzypokoleniowa gra w szachy w Pierzchnicy

środa, 25 października 2017 15:56

W minioną sobotę w Domu Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy odbył się pierwszy Międzypokoleniowy Turniej Szachowy. Najmłodszy uczestnik zawodów miał pięć lat, najstarszy osiemdziesiąt dziewięć.

Szachy pomogą w nauce matmy

środa, 11 października 2017 15:54

Grą w szachy chcą rozwijać uczniów z klas wczesnoszkolnych. Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli rozpoczęło projekt, w ramach którego pedagodzy z terenu naszego regionu przeszkoleni zostaną z wykorzystania strategicznej gry planszowej na lekcjach.

Stu dwudziestu zawodników weźmie udział w Drugim Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Galerii Echo, który zostanie rozegrany w niedzielę w pasażu na poziomie minus jeden kieleckiej galerii.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna