Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: wystawa

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Przywrócić pamięć" do końca marca

poniedziałek, 25 marca 2019 09:19

Do końca marca w Muzeum Diecezjalnym w Kielcach można oglądać wystawę "Przywrócić pamięć" poświęconą kieleckiemu aktorowi Edwardowi Kusztalowi. W pięciu salach, oprócz starych fotografii, można zobaczyć projekty kostiumów, rekwizyty, a także usłyszeć zapisany na taśmie głos zmarłego w 2016 roku Edwarda Kusztala.

Wystawa Artura Ptaka

poniedziałek, 25 marca 2019 01:39

Nawiązującą do symboliki chrześcijańskiej wystawę prac Artura Ptaka otwarto w Muzeum Dialogu Kultur przy kieleckim Rynku. Wystawa nosi tytuł Od alegorii do autorskiego znaku i prezentuje prace zainspirowane symbolami i treściami religijnymi, którym nadano nową formę estetyczną i wizualną.

 

Wystawa Artura Ptaka

poniedziałek, 25 marca 2019 01:19

Wystawa na Świętym Krzyżu

piątek, 22 marca 2019 11:12

Już w najbliższą sobotę na Świętym Krzyżu otwarta zostanie wystawa pt. "Polska - Węgry - początek" poświęcona przyjaźni polsko-węgierskiej. Ekspozycja została przygotowana przez Stowarzyszenie Per Crucem, Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej i Polskie Radio Kielce.

Muzeum Wsi Kieleckiej zaprasza na wernisaż unikatowej wystawy, prezentującej węgierską sztukę ludową "Hungarikum. Sztuka Ludowa Matyó". Odbędzie się on w najbliższą sobotę o godzinie 16 w Dworku Laszczyków w Kielcach.

"Marian Musiał. Fotografie"

piątek, 15 marca 2019 12:10

Fotografie autorstwa Mariana Musiała znajdą się na wystawie, która zostanie otwarta 15 marca w Muzeum Historii Kielc. Gościem specjalnym wernisażu będzie Jan Anderman, wnuk autora.

Strona 1 z 15

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna