Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Narodowy Fundusz Zdrowia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Siedziba NFZ jednak na Karczówce

czwartek, 03 stycznia 2019 13:36

Na nic protesty mieszkańców oraz sugerowane inne propozycje. Nowa siedziba Narodowego Funduszu Zdrowia powstanie przy ulicy Kamińskiego, u podnóża Karczówki.

Władze miasta przedstawiły nowe, potencjalne lokalizacje dla siedziby Narodowego Funduszu Zdrowia. Do tej pory było brane tylko miejsce u podnóża Karczówki, które wywołało sporo kontrowersji wśród mieszkańców.

Sobota ze świętokrzyskim NFZ

piątek, 14 grudnia 2018 11:07

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ będzie pracował w najbliższą sobotę 15 grudnia. 

Ponad 7 mln złotych na rehabilitację oraz blisko 4,5 mln złotych na środki ortopedyczne otrzymał świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia w związku z realizacją ustawy o szczególnych rozwiązaniach wspierających osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności. Przepisy wejdą w życie 1 lipca.

 

Porozumienie na korzyść także regionu

piątek, 09 lutego 2018 15:40

Podpisane przez ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i lekarzy rezydentów porozumienie przysłuży się także regionowi świętokrzyskiemu. Tak zwany pakiet Szumowskiego przewiduje zwiększenie nakładów na służbę zdrowia i korzystniejsze płace dla lekarzy. To powinno przełożyć się na podniesienie jakości świadczonych usług – również w świętokrzyskiej służbie zdrowia.

Zadbaj o ubezpieczenie zdrowotne

piątek, 07 października 2016 16:21

Upewnij się żaku, że w nowym roku akademickim jesteś ubezpieczony – z takim apelem zwraca się Narodowy Fundusz Zdrowia do studentów, a także rodziców ubezpieczających swoje uczące się pociechy. Wyjaśnijmy, że osoby, które podczas wakacji podjęły pracę czy płatne praktyki, po powrocie na uczelnie mogły utracić ubezpieczenie zdrowotne. W takiej sytuacji rodzice ponownie muszą zgłosić do ubezpieczenia swoje studiujące dzieci. 

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna