Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Piłka Nożna

Cebula wrócił do treningów z drużyną

środa, 05 września 2018 17:07

Po czterech wolnych dniach do treningów wrócili piłkarze Korony Kielce. Z pełnym obciążeniem pracuje już Marcin Cebula, który w ostatnich tygodniach leczył naderwane więzadła poboczne w kolanie.

Korona Kielce wspólnie z Suzuki Motor Poland w przyszły wtorek w Warszawie zorganizują konferencję prasową, na której przedstawią efekty dotychczasowej współpracy oraz plany na najbliższą przyszłość. Przypomnijmy, japoński potentat rynku motoryzacyjnego przed rozpoczęciem trwającego sezonu został sponsorem strategicznym „żółto-czerwonego” klubu.

Piłkarze Korony Kielce po ostatnim meczu z Lechią Gdańsk, z racji przerwy reprezentacyjnej, od sztabu szkoleniowego otrzymali cztery wolne dni. "Żółto-czerwoni" do pracy wrócą w środę. W sobotę na Kolporter Arenie rozegrają sparing z pierwszoligową Stalą Mielec.

Fortel Górskiego? Ciekawa wieść z Białegostoku

poniedziałek, 03 września 2018 09:47

Ciekawą informacją/plotką dotyczącą Macieja Górskiego, w cotygodniowej rubryce „Piłką pod Wołos” na łamach „Przeglądu Sportowego”, podzieli się Piotr Wołosik. Napastnik, który w czerwcu za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Jagiellonią Białystok, po czym wrócił do Korony Kielce, miał przy tym posłużyć się nie lada fortelem.

- Widzieliśmy, jak będzie grała Lechia. Oni nie prowadzą gry w swoich spotkaniach. Mają ciekawych zawodników do bardziej kombinacyjnych prób, ale przez większą część meczów z tego nie korzystają. Celem trenera Stokowca jest, aby jak najdłużej trzymać zero z tyłu i czekać na błąd rywala i kontrę. Tak było tym razem - powiedział po przegranym 0:2 wyjazdowym spotkaniu z Lechią Gdańsk, Bartosz Rymaniak, kapitan Korony Kielce.

Lider wypunktował Koronę

piątek, 31 sierpnia 2018 22:17

Korona Kielce w meczu 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy przegrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 0:2. Gospodarze prowadzenie objęli w 24. minucie, kiedy rzut karny, podyktowany po faulu Piotra Malarczyka, na bramkę zamienił sam poszkodowany, Flavio Paixao. "Biało-zieloni" po strzeleniu gola oddali inicjatywę Koronie, ale poza trzema dobrymi strzałami z dystansu kielczanie nie byli w stanie zagrozić poważnie bramce Dusana Kuciaka. Wynik w 70. minucie ustalił Paixao, który skutecznie wykończył kontratak swojego zespołu. Lechia dzięki wygranej nad Koroną przerwę reprezentacyjną spędzi na fotelu lidera.