Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: miedzynarodowy harcerski festiwal kultury mlodziezy szkolnej

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Piątek to ostatni dzień przygotowań do najważniejszego momentu 46. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej, czyli Koncertu Galowego Laureatów, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Tegoroczne widowisko będzie miało tytuł "Kadzielnia By Night" i wystąpi w nim ponad 340 osób.

HOOK, Szkolna36 i Mad Horses to zespoły, które zaprezentują się podczas dzisiejszego koncertu "Młodzi Dobrze Rockujący", który odbędzie się na kieleckim Rynku w ramach 46. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Organizatorzy zapewniają doskonałą zabawę.

Trwa 46. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. W środę zakończyły się prezentacje uczestników na Rynku organizowane w ramach koncertów "Zakręceni na Kielce". Na scenie wystąpili wszyscy uczestnicy przeglądów festiwalowych, którzy wykonali łącznie 26 układów choreograficznych oraz zaśpiewali 79 utworów. Przed nami ostatnie ważne wydarzenia.