Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Bogdan Wenta

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Reorganizacja Urzędu Miasta [PEŁNY PLAN]

poniedziałek, 25 marca 2019 15:18

12 wydziałów oraz 4 komórki na prawach wydziałów - tak będzie wyglądał Urząd Miasta za prezydentury Bogdana Wenty, który dziś przedstawił reorganizację magistratu.

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej przy ul. Marszałkowskiej prowadzonej przez Siostry Nazaretanki czują się oszukani przez władze miasta i rozważają skargę na prezydenta Kielc, Bogdana Wentę.

Gala Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

piątek, 22 marca 2019 19:44

Prezydenci Polski i Węgier wraz z małżonkami uczestniczyli  w Gali Przyjaźni, głównym punkcie programu obchodów Dnia Przyjaźni Polsko - Węgierskiej. To Kielce są w tym roku gospodarzem tego wydarzenia.

- Władze miasta doszły do porozumienia z siostrami Nazaretankami w sprawie użyczenia budynku przy ul. Marszałkowskiej - poinformowała Danuta Papaj, pełnomocnik prezydentat. Szkoła, wbrew temu, co mówiła na konferencji Danuta Papaj, nie wznawia jednak naboru. - Umówiliśmy się tylko co do terminu. Resztę będziemy jeszcze uzgadniać - informuje dyrekcja placówki.

Remont dworca PKP zagrożony?

środa, 13 marca 2019 13:42

Gdy wydawało się, że temat remontu dworca PKP w końcu posunie się naprzód pojawił się nowy problem. Władze Kielc nie są przekonane czy dworcowy parking powinien być budowany nad torami. Wojewoda Świętokrzyski, Agata Wojtyszek oczekuje od Bogdana Wenty stanowczych decyzji.

W tym tygodniu w programie "Debata w Radiu eM" gościliśmy przewodniczącą klubu radnych Koalicji Obywatelskiej Agatę Wojdę oraz Jarosława Karysia wiceprzewodniczącego Rady Miasta oraz przewodniczącego klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Głównym tematem naszej rozmowy była ocena stu dni rządów prezydenta Kielc, Bogdana Wenty.  Zapraszamy do odsłuchania audycji! 

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna