Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: fundacja im stefana artwinskiego

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Angażują młodych w debatę

wtorek, 14 maja 2019 13:13

Debata o smogu oraz wystawa „15 lat Polski w Unii Europejskiej” – to kolejne inicjatywy członków Fundacji im. Stefana Artwińskiego, angażujące młodych ludzi w dialog o ważnych społecznie sprawach. - Jesteśmy otwarci jeśli chodzi o dobór tematyki spotkań. Po każdym z nich dajemy możliwość zgłoszenia się do działania w ramach wolontariatu albo zaproponowania tematu kolejnego spotkania – powiedziała Paula Kopciak, wiceprezes fundacji w audycji "Prawdę Mówiąc" Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

 

Warsztaty dziennikarskie

sobota, 06 kwietnia 2019 15:40

Fundacja im. Stefana Artwińskiego w ramach Akademii Medialnej zaprasza na warsztaty dziennikarskie pt. "Skuteczny rzecznik prasowy".

Promocja książki "Żydzi 2"

wtorek, 18 grudnia 2018 16:21

Fundacja imienia Stefana Artwińskiego i Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach zapraszają na spotkanie z Piotrem Zychowiczem promujące książkę „Żydzi 2”. Odbędzie się ono 18 grudnia o godzinie 18 w OMPiO.

Stan wojenny w Polsce

poniedziałek, 17 grudnia 2018 15:57

"Stan wojenny w Polsce - refleksje badacza, historyka" to tytuł spotkania, które odbędzie się 17 grudnia o godzinie 18 w Filharmonii Świętokrzyskiej. Głównym prelegentem będzie dr Ryszard Śmietanka-Kruszelnicki.

Debata o Powstaniu Warszawskim

czwartek, 11 października 2018 08:48

"Powstanie warszawskie - błąd czy konieczność" to tytuł debaty, która odbędzie się 11 października w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach.