Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Klub Inteligencji Katolickiej

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Spotkanie z Piotrem Żyłką. KIK zaprasza

piątek, 08 lutego 2019 11:28

Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na spotkanie z redaktorem Piotrem Żyłką, które odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali teologicznej Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach.

Mszą świętą w kościele akademickim św. Jana Pawła II kielecki Klub Inteligencji Katolickiej zainaugurował kolejny rok spotkań. Eucharystii przewodniczył biskup ordynariusz Jan Piotrowski, który w wygłoszonej homilii zwrócił uwagę, że Pan Bóg ma prawo określać jakość życia ludzkiego, jego wymogi i swoje oczekiwania.

Klub Inteligencji Katolickiej o roli świeckich w Kościele

poniedziałek, 22 października 2018 12:57

Msza święta celebrowana przez biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego zainauguruje cykl spotkań Klubu Inteligencji Katolickiej. Eucharystia zostanie odprawiona 30 października o godzinie 18.30 w kościele akademickim św. Jana Pawła II przy ulicy Wesołej 54.

Pohańbić bohaterów

niedziela, 27 stycznia 2013 07:47

„Armia Krajowa i Narodowe Siły Zbrojne w komunistycznych procesach sierpniowych” – to wykład, który w ubiegłą środę wygłosił w Kielcach profesor Jan Żaryn z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i IPN w Warszawie.

Z Małgorzatą Sołtysiak, prezesem Klubu Inteligencji Katolickiej, rozmawia Katarzyna Bernat.

O procesach sierpniowych. Jan Żaryn w Kielcach

poniedziałek, 14 stycznia 2013 11:44

Klub Inteligencji Katolickiej w Kielcach zaprasza na spotkanie z profesorem Janem Żarynem, wykładowcą Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i IPN w Warszawie. Tematem będzie: „Armia Krajowa i Narodowe Siły Zbrojne w komunistycznych procesach sierpniowych”.

 

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna