Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wydawnictwo Jedność

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

Feniksy dla Jedności

niedziela, 15 kwietnia 2018 13:45

Kieleckie Wydawnictwo Jedność znalazło się w gronie laureatów Mały Feniks 2018. Nagroda ta przyznawana jest przez Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym na polu promocji książek o tematyce religijnej w mediach. Uroczyste wręczenie tej nagrody oraz pozostałych wyróżnień odbyło się w Bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie.

Spotkanie z biskupem przy opłatku

wtorek, 12 grudnia 2017 16:43

Na wspólnym spotkaniu opłatkowym zgromadzili się pracownicy diecezjalnego Radia eM Kielce, Drukarni Adama Półtawskiego i Wydawnictwa Jedność. W wydarzeniu uczestniczył  ks. biskup Jan Piotrowski.

Promocja książki "Camino znaczy droga" Bohdana Gumowskiego

poniedziałek, 16 października 2017 23:13

Bohdan Gumowski opowiadał o książce i pielgrzymce

poniedziałek, 16 października 2017 21:50

Opowieści o refleksyjnej podróży i kulisach powstawania książki pt. „Camino znaczy droga” wysłuchali kielczanie podczas spotkania autorskiego z Bohdanem Gumowskim. Impreza z udziałem podróżnika i radiowca promująca wydawnictwo odbyła się w Pałacyku Zielińskiego. Goście mogli porozmawiać z autorem o pielgrzymce do grobu św. Jakuba Apostoła w Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Książka pełna przemyśleń

piątek, 13 października 2017 10:30

Camino de Santiago, czyli Droga świętego Jakuba to dla chrześcijan jeden z najważniejszych szlaków pielgrzymkowych. Od setek lat wierni pokonują ją, by pomodlić się w katedrze w mieście Santiago de Compostela w północno-zachodniej części Hiszpanii. Taka wyprawa może być ogromnym przeżyciem duchowym. Swoje przemyślenia związane z wędrówką do galicyjskiej świątyni spisał kielecki dziennikarz Bohdan Gumowski. Trafiły one do książki pod tytułem „Camino znaczy droga”, którą wydało wydawnictwo „Jedność”.

Refleksyjne opowieści trafiły do książki

czwartek, 05 października 2017 16:07

Opowieści o wędrówkach kieleckiego dziennikarza Bohdana Gumowskiego do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela wydało wydawnictwo „Jedność”. Książka zatytułowana „Camino znaczy droga” nie jest ona przewodnikiem po Hiszpanii, lecz refleksją nad życiem i przemijaniem. Zbiór opowiadań jest już dostępny w księgarniach.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna