Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: premiera

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Wkrótce w "Kubusiu" premiera "Makbeta"

piątek, 15 marca 2019 13:13

Historia zbrodni Makbeta i Lady Makbet nadal inspiruje, nie tylko teatry dramatyczne, ale także lalkowe. Dowodem na to jest kielecki Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", w którym trwają próby do autorskiego spektaklu Adama Walnego pt. „Makbet”. Premiera odbędzie się 7 kwietnia.

Ulubieńcy publiczności wracają z nowym niesamowitym show. 1 czerwca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach wystąpi z premierą najnowszego programu Kabaret Młodych Panów.

O małych - wielkich snach będzie opowiadać sztuka „Zmruż oczko” w reżyserii Przemysława Żmiejko, której premiera odbędzie się w najbliższą sobotę w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. Spektakl jest inspirowany baśnią Andersena "Ole Zmruż-oczko".

Do historii siedziby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach nawiązuje najnowszy spektakl „Pod adresem marzeń”, którego premierę będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę. Nową sztukę w "Kubusiu" przygotował czesko-polski duet reżysera Marka Zákostelecký’ego  i dramatopisarki Elżbiety Chowaniec.

„Widnokrąg” Wiesława Myśliwskiego w adaptacji Radosława Paczochy i reżyserii Michała Kotańskiego to najnowszy spektakl przygotowywany przez Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Premierę sztuki będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę o godzinie 19. Spektakl zostanie wystawiony dokładnie w 140 rocznicę powstania kieleckiego teatru.

Wieczór premierowy Kieleckiego Teatru Tańca

wtorek, 13 listopada 2018 15:35

"Drewniany Książę" i „Cudowny Mandaryn” to tytuły dwóch premier, które 25 listopada przedstawią  kieleckiej publiczności tancerze z Kieleckiego Teatru Tańca. Choreografię do spektakli przygotowali Elżbieta i Grzegorz Pańtak.

 

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna