Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Świętokrzyskie Centrum Onkologii

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W sobotę, 27 kwietnia, w Świętokrzyskim Centrum Onkologii odbędzie się bezpłatne szkolenie edukacyjne dla pacjentów z rakiem nerki i ich rodzin Spotkanie poprowadzą autorytety ze świata medycyny. Tematyka obejmie zarówno epidemiologię, profilaktykę, diagnostykę, jak i leczenie tego nowotworu.

ŚCO zaprasza na dni otwarte

piątek, 01 lutego 2019 10:31

W sobotę (2 lutego) w Świętokrzyskim Centrum Onkologii odbędzie się "Dzień otwartych drzwi".  W jego ramach będzie można skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji oraz warsztatów w zakresie profilaktyki nowotworów złośliwych.

Blisko 600 tysięcy na lampę do tomografu

środa, 30 stycznia 2019 12:56

595 tysięcy złotych na wymianę zużytej lampy w tomografie komputerowym otrzyma z budżetu województwa Świętokrzyskie Centrum Onkologii – taką decyzję podjął Zarząd Województwa.

Ponad 6 tysięcy mieszkańców województwa świętokrzyskiego zachorowało w 2016 roku na nowotwory złośliwe, 3,5 tysiąca osób przegrało walkę z chorobą  to najnowsze dane, które pojawiły się w Krajowym Rejestrze Nowotworów. Kobiety najczęściej chorują na nowotwór piersi, a mężczyźni na prostatę.  Najwyższa umieralność została odnotowana wśród chorych na raka płuc.

Cytobus ŚCO wyróżniony

środa, 02 stycznia 2019 09:10

Cytobus Świętokrzyskiego Centrum Onkologii znalazł się wśród 10 wyróżnionych przez redakcję portalu zwrotnikraka.pl przedsięwzięć, dzięki którym onkologiczna rzeczywistość staje się bardziej przyjazna.

Zakład radioterapii coraz bliżej

piątek, 07 grudnia 2018 10:08

Trwa rozbudowa zakładu radioterapii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Do lecznicy trafiła już część nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu skrócą się kolejki do zabiegów.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna