Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Recital Fortepianowy

wtorek, 26 marca 2019 14:36

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na "Recital Fortepianowy", który odbędzie się w najbliższy wtorek w sali kameralnej. Przed publicznością wystąpi kanadyjczyk Tony Iyke Yang, laureat V nagrody XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina z 2015 roku.

Koncert Organism Hammond Trio

sobota, 23 marca 2019 21:51

Muzeum Laurensa Hammonda zaprasza na koncert Organism Hammond Trio, który odbędzie się w najbliższą sobotę w sali im. Andrzeja Zielińskiego.

Opera "Flis" po raz pierwszy w Kielcach

piątek, 22 marca 2019 09:36

Jednoaktową operę "Flis" do libretta Wojciecha Bogusławskiego będzie można zobaczyć w najbliższy piątek w Filharmonii Świętokrzyskiej. Przed publicznością wystąpią studenci wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi.

"Rok Stanisława Moniuszki"

wtorek, 19 marca 2019 15:52

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na finał konkursu wiedzy o muzyce polskiej "Rok Stanisława Moniuszki". Przed publicznością wystąpią Marzena Trzebińska, Aureliusz Mendera oraz uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Końskich.

Występy dwóch zespołów węgierskich

sobota, 23 marca 2019 13:42

Z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej Prezydent Miasta Kielce oraz Burmistrz XXI dzielnicy Budapesztu - Csepel zapraszają na koncert dwóch zespołów węgierskich.

"Arcydzieła symfoniki"

piątek, 15 marca 2019 14:47

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert "Arcydzieła symfoniki". Odbędzie się on 15 marca o godzinie 19 w sali koncertowej. Na skrzypcach zagra Agata Szymczewska, a w drugiej części wystąpi Orkiestra Symfoniczna pod batutą Jacka Rogali.

Strona 1 z 24

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna