Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: komunikacja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Prawie 29 milionów kosztowała otwarta dziś północno-zachodnia obwodnica Staszowa. – To duża inwestycja, która stanowi połączenie trzech ważnych dróg wojewódzkich – mówi Andrzej Bętkowski, marszałek województwa świętokrzyskiego.

Nieco ponad godzinę ma trwać podróż z Kielc do Warszawy, a to w związku z rozbudową infrastruktury kolejowej w ramach tzw. szprychy nr 7.  Do sieci mają zostać dołączone między innymi Końskie. Projekt jest częścią powstającego Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Autobusy przyszłości na targach

wtorek, 11 października 2016 12:06

Targi Kielce zamieniły się w wielką zajezdnię autobusową. Autobusy miejskie, turystyczne, a także holowniki czy auta wsparcia technicznego, a to wszystko w ofercie 164 wystawców prezentujących się na ponad 10 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni targów TRANSEXPO.

300 milionów na komunikację

środa, 24 sierpnia 2016 08:41

Nowe autobusy, buspasy, ścieżki rowerowe, parkingi czy modernizacja istniejących skrzyżowań. Dzięki ogromnym środkom unijnym władze miasta chcą przekonać mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej. Tylko czy jest to możliwe?

[VIDEO] Zalane kieleckie ulice

środa, 27 lipca 2016 16:28

Krótkie, ale intensywne opady deszczu i gradu spowodowały spore utrudnienia komunikacyjne w Kielcach. Część ulic została podtopiona. Tak było m.in. przy ulicy Bodzentyńskiej, na rondzie Giedroycia, skrzyżowaniu Radiowej oraz Kaczorowskiego.

Bezpłatne linie oraz wakacyjne zmiany

wtorek, 21 czerwca 2016 12:11

Od 24 do 26 czerwca w godzinach wieczornych dostępne będą bezpłatne linie dodatkowe komunikacji miejskiej w Kielcach. Autobusy z oznaczeniami: A, B, D i E będą kursowały w związku z odbywającym się „ŚWIĘTEM KIELC”.

Strona 1 z 2