Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Koncert jazzowy u Hammonda

czwartek, 25 października 2018 12:16

Jeden z najstarszych polskich zespołów jazzowych grający jazz tradycyjny, Old Metropolitan Band z Krakowa wystąpi 25 października w sali koncertowej im. Andrzeja Zielińskiego w Muzeum Laurensa Hammonda w Kielcach.

Inauguracja Roku Kulturalnego Województwa Świętokrzyskiego odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Przed publicznością wystąpią zespół Spirituels Singers Band oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii pod batutą Jacka Rogali.

Nocne zwiedzanie kolegiaty, koncert i kremówka

piątek, 12 października 2018 14:13

Nocne zwiedzanie kolegiaty w Skalbmierzu z koncertem organowym i kremówką to propozycja parafii św. Jana Chrzciciela z okazji przypadającego w najbliższą niedzielę XVIII Dnia Papieskiego. Hasłem przewodnim wydarzenia jest "Promieniowanie ojcostwa".

 

"Kanon Polihymnii" w Filharmonii

piątek, 12 października 2018 17:56

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na koncert pt. "Kanon Polihymnii". Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii.

„Piazzolla. Show Me Your Tango”

czwartek, 18 października 2018 07:42

Mezzosopranistka Izabela Kopeć wystąpi z recitalem  pieśni Astora Piazzolli. Artyści, którzy towarzyszą solistce, to znakomici muzycy doskonale czujący styl tango nuevo.

Koncert pieśni romantycznych

piątek, 26 października 2018 00:42

Pieśni okresu polskiego romantyzmu będzie można usłyszeć podczas koncertu, który odbędzie się 26 października w Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach. Przed publicznością wystąpi znana śpiewaczka Renata Drozd.

Strona 1 z 15

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna