Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Rowery

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W Miejskim Centrum Kultury ruszyła wypożyczalnia specjalistycznych rowerów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych – informuje tamtejszy urząd miasta na swojej stronie internetowej. Rowery mogą bezpłatnie wypożyczać osoby niepełnosprawne – bez względu na wiek.

Rowerowa rewolucja w Kielcach

wtorek, 10 stycznia 2017 14:24

W Kielcach szykuje się rowerowa rewolucja. Władze miasta zamierzają w 2018 roku zacząć budowę blisko 20 kilometrów nowych ścieżek rowerowych.  

Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę

środa, 17 sierpnia 2016 11:23

Ruszyła IV Diecezjalna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę.  Rowerzyści mają do pokonania ponad  200 kilometrów. Najmłodszy uczestnik ma 9 lat, najstarszy 77.

Jedziemy na rowery!

piątek, 05 sierpnia 2016 10:25

Wprawdzie dla najwytrwalszych rowerzystów sezon rowerowy trwa cały rok, to dla tych mniej doświadczonych okres wakacji jest idealną porą na odkurzenie i wyjęcie z piwnicy swoim dwóch kółek. Podpowiadamy, które trasy rowerowe wybrać na weekendową przejażdżkę.

Mroźna Kielecka Masa Krytyczna

środa, 25 listopada 2015 08:58

Jak w każdą ostatnią środę miesiąca tak i w listopadzie, 25 listopada po raz kolejny ulicami Kielc przejedzie Kielecka Masa Krytyczna. Cykliści spotkają się o godzinie 18:00 na Rynku.

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna