Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wzgorze Zamkowe

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Pierwszego marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z ich historią jest szczególnie związane Wzgórze Zamkowe w Kielcach.

Amatorzy pokażą swoje zdjęcia

piątek, 08 lutego 2019 13:33

Region świętokrzyski, ludzi z nim związanych i przyrodę będą ukazywać fotografie, które znajdą się na prezentowanych co dwa miesiące na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach wystawach w ramach cyklu "To Tu. Moje Świętokrzyskie". Podsumowaniem wszystkich ekspozycji będzie album, który ukaże się za dwa lata.

Warsztaty szycia misiów

środa, 23 stycznia 2019 00:51

Warsztatową ofertę na ferie zimowe przygotował dla najmłodszych Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, który przy wsparciu koordynatorów z Ambasady Dizajnu zaprasza na warsztaty szycia misiów.

Już w najbliższy piątek w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej odbędzie się otwarcie nowej ekspozycji stałej w karcerach i piwnicach dawnego kieleckiego więzienia. Wystawa będzie poświęcona bohaterom podziemia niepodległościowego Kielecczyzny w latach 1939-1956.

Wzgórze Zamkowe z nową konstrukcją na dziedzińcu

poniedziałek, 17 września 2018 16:43

Osiem konstrukcji z rur stalowych, które mają kosztować łącznie 97 tysięcy złotych zostanie zamontowanych jeszcze w tym roku na dziedzińcu Wzgórza Zamkowego w Kielcach. Jest to efekt kilkumiesięcznego projektu Activated City, który jest realizowany przez Wzgórze Zamkowe.

 

Kilkadziesiąt unikatowych zdjęć z opisem i fragmentami poezji znalazło się na wystawie pt. „Legionów droga do Niepodległej", która została otwarta w piątek na dziedzińcu Wzgórza Zamkowego w Kielcach. Ekspozycja łączy się z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Strona 1 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna