Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: biuro wystaw artystycznych

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Kaplica Sykstyńska" w Kielcach

wtorek, 31 lipca 2018 18:03

Trzytomowy album zawierający fotografie fresków znajdujących się w kaplicy Sykstyńskiej odwzorowane w skali jeden do jednego zaprezentowała dzisiaj w Biurze Wystaw Artystycznych firma Goldenmark z Wrocławia. To unikatowe dzieło będzie można oglądać w Kielcach jeszcze przez kilka dni.

 

Do obejrzenia w BWA

piątek, 23 marca 2018 15:56

W weekend warto wybrać się do Biura Wystaw Artystycznych, ponieważ galeria prezentuje trzy nowe wystawy. W galerii górnej obejrzymy malarstwo Antoniego Starowiejskiego ph. „Anty-portret”, które charakteryzuje nietypowe ujęcie przestrzeni. Natomiast w galerii dolnej znajduje się wystawa grafik, rzeźb i szkiców z lat 60. i 70. ub. wieku autorstwa Stefana Krygiera. Co więcej?

Miasto chce wyburzyć dawny budynek BWA

czwartek, 15 marca 2018 01:16

Władze miasta prawdopodobnie zdecydują się wyburzyć dawny budynek Biura Wystaw Artystycznych, który mieści się przy ul. Leśnej. Prezydent Kielc, Wojciech Lubawski widziałby tam nowoczesny, drewniany obiekt. Ma też rozwiązanie na nową siedzibę BWA przy Placu Artystów.

Nowe wystawy w BWA

piątek, 09 marca 2018 21:46

Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach prezentuje trzy nowe wystawy. W galerii górnej obejrzymy malarstwo Antoniego Starowiejskiego ph. „Anty-portret”. Prace charakteryzuje nietypowe ujęcie przestrzeni, która nie narzuca widzowi dominującego elementu.

Wernisaże w BWA i w Windzie

piątek, 09 marca 2018 09:38

Nowe wystawy zaprezentują dwie kieleckie instytucje prezentujące sztukę współczesną. Na wernisaże zaprasza galeria Winda mieszcząca się w Kieleckim Centrum Kultury oraz Biuro Wystaw Artystycznych. Obie imprezy kulturalne rozpoczną w ten piątek 9 marca o godzinie 18.

Nowości w BWA

czwartek, 15 lutego 2018 15:17

Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach prezentuje nowe wystawy. Na jednej z nich pod tytułem „Drzewo, idea i materia” zobaczymy rzeźby, malarstwo i inne obiekty autorstwa kilkunastu twórców. Wystawa jest podsumowaniem plenerów organizowanych przez ostatnie 10 lat w miejscowości Garbatka-Letnisko na Mazowszu.

Strona 1 z 8

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna