Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Stadion

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Naśnieżają stoki narciarskie

środa, 10 stycznia 2018 14:08

W końcu dobre wiadomości dla narciarzy i snowboardzistów. Już dzisiaj na kieleckim Stadionie zostanie uruchomiony wyciąg taśmowy dla najmłodszych. Jeśli utrzymają się minusowe temperatury w nocy, to w najbliższy weekend ruszy także duży wyciąg.

Wandale zniszczyli altany na Stadionie

środa, 26 lipca 2017 18:05

Wandale w miniony weekend spalili stół z dużej altany grillowej na kieleckim Stadionie. To nie pierwszy akt wandalizmu w tym miejscu. 

W minioną sobotę mecz Korony Kielce z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza na Kolporter Arenie obejrzało 11 999 kibiców. Była to największa frekwencja na kieleckim stadionie od ponad sześciu lat.

Kolporter zniknie, prezes zostanie?

środa, 22 marca 2017 09:45

W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy do lat 21 Kolporter Arena przechodzi gruntowną modernizację. Ostatnie, ale bardzo istotne zmiany na obiekcie zostaną przeprowadzone w maju i na początku czerwca - tuż przed rozpoczęciem turnieju.

Kielce gotowe na mecz Polska-Czechy

czwartek, 16 marca 2017 18:29

Kilka dni dzieli nas od ostatniego sparingu młodzieżowej reprezentacji Polski przed EURO do lat 21. Podopieczni Marcina Dorny w poniedziałek, 27 marca na Kolporter Arenie zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Czech.

We wtorek rano na Kolporter Arenie zostały rozwinięte pierwsze rolki nowej trawy, która do Kielc sukcesywnie przywożona jest z jednej z najlepszych europejskich plantacji spod Budapesztu.  

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna