Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Miejska Biblioteka Publiczna

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Wernisaż w bibliotece

piątek, 22 marca 2019 22:37

Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach zaprasza na wernisaż wystawy przygotowanej z okazji Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Odbędzie się on w najbliższy piątek o godzinie 13 w filii numer 9 przy ulicy Okrzei.

Wystawa w bibliotece

środa, 10 stycznia 2018 15:57

W filii Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Okrzei w Kielcach pojawiła się nowa wystawa fotograficzna. Ekspozycja pod tytułem „Kolorowy Świat Dzieci” przedstawia najmłodszych podopiecznych Stowarzyszenia Bezpieczny Dom.

Kielecka biblioteka otwarta na niewidomych

czwartek, 28 września 2017 15:41

Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach ułatwia niewidomym dostęp do książek. Instytucja zakupiła kolejne specjalistyczne sprzęty między innymi przekładające tradycyjny tekst na druk brajlowski czy syntezatory mowy, które są w stanie odczytywać książki. Nowoczesne urządzenia są dostępne w filii numer 9 miejskiej biblioteki przy ulicy Okrzei.

Nowości dla niewidomych i niedowidzących

czwartek, 10 września 2015 15:28

Miejska Biblioteka Publiczna nr 9 w Kielcach staje się coraz bardziej przyjazna dla niewidomych i niedowidzących. Bibliotekarze z ul. Okrzei zaprezentowali nowy sprzęt elektroniczny dla osób z dysfunkcją wzroku. Placówka uzyskała kilka urządzeń do powiększania książek, ich skanowania i odczytywania.

Nowości w MBP

czwartek, 10 września 2015 15:27

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna