Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Gino Lettieri

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Korona Kielce w sobotę w meczu 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy na wyjeździe zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Podopieczni Gino Lettieriego w ostatnich starciach z Zagłębiem Sosnowiec i Wisłą Kraków zaprezentowali się fatalnie. – Oczekujemy reakcji od naszych zawodników. Chcemy, aby zespół się zrehabilitował po tych ciężkich porażkach – mówi trener Gino Lettieri.

Tureckie zgrupowanie Korony Kielce dobiega końca. Podopieczni Gino Lettieriego w ostatnim sparingu zremisowali 3:3 z czeskim Banikiem Ostrawa. – Cieszymy się, że ten mecz doszedł do skutku. To był dobry sprawdzian, nawet jeśli spędziliśmy dwie godziny w autokarze. Ogólnie jesteśmy zadowoleni, ale na pewno nie ze sposobu w jaki straciliśmy bramki – mówi trener "żółto-czerwonych", Gino Lettieri.

Korona w środę wraca do pracy

wtorek, 08 stycznia 2019 11:52

Piłkarze Korony Kielce, po dwutygodniowej przerwie urlopowej, w środę rozpoczną przygotowania do drugiej części sezonu.

Lettieri w czwórce z najdłuższym stażem

piątek, 28 grudnia 2018 09:43

Gino Lettieri, trener Korony Kielce, legitymuje się aktualnie jednym z najdłuższych stażów pracy w LOTTO Ekstraklasie. Obok Włocha w 57 ostatnich meczach jedną drużynę prowadziło tylko trzech szkoleniowców.

Wykorzystamy okazję

poniedziałek, 24 grudnia 2018 09:06

Korona Kielce na dobre zadomowiła się w górnej „ósemce” LOTTO Ekstraklasy. Zespół w kolejnej rundzie regularnie punktuje i nie musi drżeć o utrzymanie. Być może w nowym roku pokusi się o historyczny wynik, jakim będzie miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. 

Korona Kielce w sobotę, w ostatnim tegorocznym meczu, na Suzuki Arenie zmierzy się z Miedzią Legnica. – W ostatnim spotkaniu taktyka będzie liczyła się mniej. Teraz patrzymy też na to, którzy zawodnicy mają najwięcej sił, kto może dać drużynie sto procent zaangażowania – mówił trener "żółto-czerwonych", Gino Lettieri.

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna